Page 1 of 3

Něco málo z NWN tisků

Posted: 07:37 18. Jun 2008
by Theogil I
Objevil jsem tento článek na stránkách (snad všem notoricky známým) a .......

http://www.neverwinter.cz/modules.php?n ... le&sid=526

....... něco to se mnou udělalo, říkejme tomu třeba pohled na věc jinak.

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 07:39 18. Jun 2008
by Daanri
To su len dalsie blaboli notoricky znameho rejpala Numera, ktory tady ani nehra, ale na vsetko ma svoj nazor. Osobne by som tomu neprikladal ziaden vyznam, ale berme to ako bezplatnu reklamu. :wink:

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 07:54 18. Jun 2008
by kucik
Reklama je to spis negativni, ale jinak se k tomu snad ani nechci vyjadrovat.

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 08:34 18. Jun 2008
by Daanri
Aj negativni reklama je reklama. :lol:

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 13:09 18. Jun 2008
by Zyga
Hmm... vtipny cteni. Asi si zase nekdy prectu EQ forum jak moc se tam ve flejmech dospelo

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 13:45 18. Jun 2008
by Jachym
No prej negativní reklama a já - jo, dělám pozitivní reklamu Thálii a bonus nikde.

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 14:00 18. Jun 2008
by DenGrasse
Zyga wrote:Hmm... vtipny cteni. Asi si zase nekdy prectu EQ forum jak moc se tam ve flejmech dospelo
... sou neformálně zakázaný a účast v nich je známkou nedostatečné duševní vyspělosti :wink:

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 16:29 18. Jun 2008
by Zyga
DenGrasse wrote:
Zyga wrote:Hmm... vtipny cteni. Asi si zase nekdy prectu EQ forum jak moc se tam ve flejmech dospelo
... sou neformálně zakázaný a účast v nich je známkou nedostatečné duševní vyspělosti :wink:
Aha, takze zadna zmena

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 20:19 18. Jun 2008
by nomis_b
Jezisi.. jen tak ze srandy sem se podival na Equilibrii a jeji flejmy.. nasel jsem jeden, ktery mi utvrdil muj nazor, proc nikdy nebudu hrat na Equilibrii :

http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopic.php?t=2488


Takhle sem se dost dlouho nenasmal. Fakt svet, ktery vsechno resi banem postav a uctu. Nechapu, ze do tohohle se numero v tom clanku neoprel...

a taky ty hezky napisy u znamych lidi: Potizista :wink:

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 20:26 18. Jun 2008
by jaara
Daanri wrote:To su len dalsie blaboli notoricky znameho rejpala Numera, ktory tady ani nehra, ale na vsetko ma svoj nazor. Osobne by som tomu neprikladal ziaden vyznam, ale berme to ako bezplatnu reklamu. :wink:
Vážně? Nemá smysl se raději zamyslet nad myšlenkou, kterou nám předhodil, než ji ihned odsunout do koše?
Po přečtení jeho článku musím s Numerem jen souhlasit (bohužel jsem se debaty o Podtemnu neúčastnil, takže předpokládám, že fakta, která podal byla pravdivá).

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 20:29 18. Jun 2008
by steel_martin
nomis_b wrote:a taky ty hezky napisy u znamych lidi: Potizista :wink:
Od doby co se na Equilibrii zaved systém hierarchie hráčů, se mi začala odcizovat. Nevim proč :( Ale občas si tam zahraju se starou postavou, kterou mam už tři roky :)

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 20:33 18. Jun 2008
by Neithan1
Brutalita, dakujem za odkaz na forum EQ... konecne cteni na cely mesiac.

Clanok bol celkom v pohode, my sme vam vraveli ze hadzat to na tlak a podobne hovadiny je blbost.

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 20:35 18. Jun 2008
by kaz
Opravdu bych rad videl ten obrazek, to musela byt sprostarna nejhlubsiho zrna :twisted:

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 20:39 18. Jun 2008
by nomis_b
Neithan1 wrote: Clanok bol celkom v pohode, my sme vam vraveli ze hadzat to na tlak a podobne hovadiny je blbost.
No me to prislo spis jako ironie. Ze zacatku se to svadelo n apotvory, ktere sou tak hnusne, ze tam musi jit povrchnanen za staleho strachu :D
btw jeslit ma nekdo utok 30, nebo 28? tak vyjde na stejno .. kdyz tam bude chtit jit, stejne tam zajde.. a kdyz je postav vice tak je to uplne jedno.. a kouzleniky to vubec neovlivnuje..

prislo mi to , ze se to nastavilo, aby povrchnane nechodili dolu na "prochazky", ale jen, kdyz opravdu sou presvedceni, ze tam chteji.

Re: Něco málo z NWN tisků

Posted: 20:42 18. Jun 2008
by Marvin
Po precitani fora EQ musim povedat len jedno:

Dakujem bohu za staru dobru thaliu, jej tym a forum :)