Page 1 of 1

Mrtvola na mulu

Posted: 08:04 19. Jun 2008
by Hacanus
Chci se zeptat jestli by se nedalo nejak udelat aby se mrtvola dala nalozit na mulu?

Re: Mrtvola na mulu

Posted: 10:25 19. Jun 2008
by Kiri
To by asi mohlo jit. Telo zvednes (vytvori se v invu), pokecas s mulou (otevrs inv muly), prehodis telo. De to takhle?

EDIT: tak nejde :( navic mi tak napada, kdo sebou taha muly a sbira mrtvoly? Hrajes hrobare? :mrgreen:

Re: Mrtvola na mulu

Posted: 10:33 19. Jun 2008
by Hacanus
No prave ze nejde :D :D

Re: Mrtvola na mulu

Posted: 14:24 19. Jun 2008
by Phantorris
*zasní se* Sběratel mrtvol, to by byl charakter!
:idea: To bych pak moh prodavat Berserkovi části těl co by mu chybely do sbírky. :)

Re: Mrtvola na mulu

Posted: 17:11 20. Jun 2008
by kucik
Dost tezko.