Page 1 of 2
Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Posted: 15:07 22. Jun 2008
by Skipp
už to nejaký týždeň trvá, že vždy keď vyvolám svojho medveďa, zjaví sa mi v zranenom stave. Čiže má polovicu energie v čudu.Chudák.
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Posted: 16:20 22. Jun 2008
by kucik
Ale kdyz si odpocines, tak by se mel vylecit. Kdyz je vylecenej, odvolas ho a znovu povolas, tak je zas zranenej?
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Posted: 18:20 23. Jun 2008
by Skipp
kucik wrote:Ale kdyz si odpocines, tak by se mel vylecit. Kdyz je vylecenej, odvolas ho a znovu povolas, tak je zas zranenej?
Ano,skusil som to a je stale zraneny
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Posted: 18:40 23. Jun 2008
by nomis_b
Hm, a zkusil si ho vylecit a pak vyspat a pak zkusit znova povolat?? kdyz ho odvolavas pres mluveni s nim, tak se pamatuje pocet HP pri odvolavani.
Muzes ho taky nekdy "vylecit" tim, ze ho nechas zabit a po meditaci ho mas znovu nezraneneho. Ale je to vuci nemu dost krute, muze z toho utrpet psychicke trauma

Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Posted: 08:34 30. Jun 2008
by Skipp
nomis_b wrote:Hm, a zkusil si ho vylecit a pak vyspat a pak zkusit znova povolat?? kdyz ho odvolavas pres mluveni s nim, tak se pamatuje pocet HP pri odvolavani.
Muzes ho taky nekdy "vylecit" tim, ze ho nechas zabit a po meditaci ho mas znovu nezraneneho. Ale je to vuci nemu dost krute, muze z toho utrpet psychicke trauma

Skúsil som všetko, nič z toho mi nefunguje

Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Posted: 08:36 30. Jun 2008
by nomis_b
Skipp wrote:
Skúsil som všetko, nič z toho mi nefunguje

uf tak jestli se nevyleci i tim, ze zemre a pak ho znova povolas tak pak fakt nevim. A da se lecit vypitim lektvaru?
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Posted: 08:40 30. Jun 2008
by Skipp
nomis_b wrote:Skipp wrote:
Skúsil som všetko, nič z toho mi nefunguje

uf tak jestli se nevyleci i tim, ze zemre a pak ho znova povolas tak pak fakt nevim. A da se lecit vypitim lektvaru?
použitím liečivých balíčkov sa dá vyliečiť,ale to musím zakaždým keď ho povolám
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Posted: 10:11 30. Jun 2008
by Aznar
Skipp wrote:použitím liečivých balíčkov sa dá vyliečiť,ale to musím zakaždým keď ho povolám
urcite musi jit lecit i lektvary
a kdyz ho vylecis a pak znova povolas, tak je opet zraneny?
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Posted: 12:36 30. Jun 2008
by Shifter
Sice do toho nemám co kecat, ale ano je zraněný
Podle mě je to úplně v něčem jiném, když jsem hrál lesany nikdy se mi nepřivolal zraněnej přítelíček, ať jsem ho odvolal v jakémkoli stavu.
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Posted: 13:12 30. Jun 2008
by kucik
Kouknu se na to. Jak moc je zraněnej? Je zraněnej pořád stejně? Kolik má hp a kolik mu to vezme?
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Posted: 14:32 30. Jun 2008
by Skipp
Aznar wrote:Skipp wrote:použitím liečivých balíčkov sa dá vyliečiť,ale to musím zakaždým keď ho povolám
urcite musi jit lecit i lektvary
a kdyz ho vylecis a pak znova povolas, tak je opet zraneny?
to neviem,bo zatial ,ked som uzival lektvar tak iba cez quick slot a to slo len na postavu pouzit ale uz aj tak pouzivam iba lekarnicky - druid je svojim sposobom dobry liecitel tak to vyuzivam..no a přitelička mazlička si vyliečim keď chcem hocikedy ale po povolani je vzdy zraneny
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Posted: 14:34 30. Jun 2008
by Skipp
kucik wrote:Kouknu se na to. Jak moc je zraněnej? Je zraněnej pořád stejně? Kolik má hp a kolik mu to vezme?
No tak vždy je
zraněn a teraz to je 49/76
chudák malá

poterbuje asi nejaky vážnejší chirurgicky zákrok
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Posted: 14:41 09. Jul 2008
by Skipp
Tak bude sa to riesit?

Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Posted: 15:19 09. Jul 2008
by Jackouback
Me se to taky stava. Napadlo me...nemohlo by to byt tim ze se mu nevenujes? (to zni teda blbe

) Myslim takovy ty veci po kliknuti na zvire jako "Pohlad pritelicka", "Nakrm" a tak.
Re: Vyvolaný přítelíček stále zraněn
Posted: 17:33 09. Jul 2008
by kucik
Jo, jen jsem se k tomu jeste nedostal.