Page 1 of 1

novy zpusob nakupovani

Posted: 17:42 22. Jun 2008
by nomis_b
Sem si neco zkosel v obchode koupit a udelal sem relog. Bohuzel byl jsem blby a neodlozil vec na zem, protoze relogem se mi dana vec z inventare ztratila a tusim, ze to bylo i nahlaseno obchodnikum jako odcizena vec ( pokud ten skript chapu spravne).
Sice se mnou jeste porad obchoduji (je to ma 2 vec, prvni sem ztratil stejne diky restartu), ale jen dopredu chci ostatni upozornit, at v obchodech pokud mozno relogy s vecma z obchodu (tema s napsanou cenou v nazvu predmetu) u sebe nedelaji.

JSOU nebo NEJSOU HÁZECÍ ŠIPKY ?

Posted: 21:02 22. Jun 2008
by monstera
Házecí šipky se mi podařilo nakoupit pouze při vzniku postavy v prvotním obchodě. Nenašlel jsem je ani v Karathe, ani v Ivory. Jsou někde ke kupi ?

Re: novy zpusob nakupovani

Posted: 21:26 22. Jun 2008
by Daanri
Je mozne, ze sa na ne tiez zabudlo :roll: , v novych predelanych obchodoch uz budu. Takze poprosim este chvilu strpenia.

Re: JSOU nebo NEJSOU HÁZECÍ ŠIPKY ?

Posted: 23:08 22. Jun 2008
by Zyga
monstera wrote:Házecí šipky se mi podařilo nakoupit pouze při vzniku postavy v prvotním obchodě. Nenašlel jsem je ani v Karathe, ani v Ivory. Jsou někde ke kupi ?
Ja sem je u nas dole nasel, ale zase treba v charaxssu se mi este nepovedlo objevit normalni bic.

Re: novy zpusob nakupovani

Posted: 23:34 22. Jun 2008
by kucik
Taky me stalo to stalo nekolik tejdnu usilovnyho urgovani, nez je tam liuk dal. Daanri se uz ale pry blizi do finale, takze budou coskoro.

Re: novy zpusob nakupovani

Posted: 10:46 23. Jun 2008
by Kiri
pak jen este hvezdice, nejak nejsou..., predpokladam, ze budou casem... :)