Page 1 of 1

DDM

Posted: 11:11 23. Jun 2008
by danielfojt
http://eshop.blackfire.cz/katalog/zbozi ... =&trideni=

zdravim tak tohle jsem si ted poridil a musim rict ze jsem unesen,nehrajeto jeste nekdo z vas?je to opravdu zmena nez porad sedet u kompu a dokonce se to libi i me pritelkyni a to je co rict....sak na to kuknete.

Re: DDM

Posted: 12:51 23. Jun 2008
by Jachym
No dobre , ale napřed by to třeba chtělo vrátit co se půjčilo , slíbený termín je už pryč. Tak doufám že třeba dnes se uvidíme ve hře .