Page 1 of 1

Ořechovec

Posted: 09:26 24. Jun 2008
by Phantorris
Chtěl bych se zeptat co je vlastně za plod ořechovec, který roste na stromě s jménem ořechovec (předpokládam, že to bude něco ořechovitýho), ale spíš mě zarazilo, že se stackuje s lískovým oříškem a jestli je to v pořádku.

Re: Ořechovec

Posted: 09:29 24. Jun 2008
by kucik
Mno v pořádku to neni. Něco s tim udělám.