Page 1 of 1

interní dotaz

Posted: 09:42 24. Jun 2008
by DenGrasse
Aniž bych si cokoli přál nebo si stěžoval, nevíte někdo, co je se superveverkou? dával jsem mu už dávno ty herbáře na alchymii a pořád nic a ve hře nejsou, což mi přijde škoda...

Re: interní dotaz

Posted: 09:45 24. Jun 2008
by kucik
Včera jsem pořídil počítač, ještě si připravim modul a vrhnu se na ně.

Re: interní dotaz

Posted: 09:47 24. Jun 2008
by igor
SuperVeverku jsem viděl včera na icq, asi dospávala zimní spánek :)

Re: interní dotaz

Posted: 10:23 24. Jun 2008
by DenGrasse
kucik wrote:Včera jsem pořídil počítač, ještě si připravim modul a vrhnu se na ně.
to je fajn (i když jsem to rozhodně nemyslel jako nějaký nátlak na tebe :mrgreen: )

Re: interní dotaz

Posted: 12:26 24. Jun 2008
by kaz
Me je po superveverce taky smutno :roll: Zrejme cestuje nekde mezi svety.