Page 1 of 2
forum refresh
Posted: 10:24 24. Jun 2008
by DenGrasse
Chtěl bych se zeptat, nešlo by udělat že když je člověk přihlášenej do fóra, bude se mu dělat automaticky refresh dokud se neodhlásí? já ho mám otevřený skor celej den a neustále se znovu přihlašuju...
Re: forum refresh
Posted: 10:29 24. Jun 2008
by kucik
To se ti to samo odhlašuje? Zkus používat doménu .cz (
http://thalie.pilsfree.cz/forum/), pak by se to odhlašovat nemělo.
edit: Jo a zaškrtnout si samozřejme neustálý přihlášení.
Re: forum refresh
Posted: 13:45 24. Jun 2008
by Shifter
no mě se to odhlašuje už i na doméně .cz
Ještě nedávno to šlo normálně, ale najednou to blbne. Nastavení sušenek jsem neměnil
Re: forum refresh
Posted: 13:50 24. Jun 2008
by nomis_b
Me to treba blbne porad. Nikdy mi to neslo a stejne i po zaskrtnuti prihlasovat automaticky musim dole kliknout na prihlasit. Mozna je to mou ohnivou liskou, ale uz sem si na to nejak zvykl. Kdyby to vsak slo nejak zmenit, tak protestovat nebudu

Re: forum refresh
Posted: 13:52 24. Jun 2008
by igor
Mě to ve Firefoxu taky odhlašuje, v Opeře to jede v pohodě

Opera rulezz

Re: forum refresh
Posted: 13:56 24. Jun 2008
by Krata
mám operu a taky to funguje
Re: forum refresh
Posted: 14:04 24. Jun 2008
by DenGrasse
aha, takže firefox bez šance... chudák krokodýl, von se tak těšil...

Re: forum refresh
Posted: 14:13 24. Jun 2008
by pepa48
taky používam operu a nikdy mě to nedhlásilo samo

Re: forum refresh
Posted: 14:14 24. Jun 2008
by kucik
Já teda používám standartní mozillu (předchůdce firefoxu) a naprosto bez problému. Navíc podle mě má pořád pohodlnější ovládání než firefox.
http://www.seamonkey-project.org/
Re: forum refresh
Posted: 14:18 24. Jun 2008
by Shifter
já taky používám mozzilu a nejde to, nevím čím to je.
Re: forum refresh
Posted: 14:25 24. Jun 2008
by nomis_b
Hm, jenze ja tu svoji ohnivou lisku mam tak rad.. a ted sem si schvalne nainstaloval 3, nejnovejsi asi tyden a stejne mi to nejde.

Fnuk fnuk

Re: forum refresh
Posted: 14:27 24. Jun 2008
by igor
Tak jdu lobovat za Operu

+ má spoustu funkcí (gesta, záložky, mail client, rss, obnova při nechtěnym zavření)
+ zabírá o dost míň paměti než firefox
+ nejrychlejší načítání stránek
Na těch gestech myší se stanete hodně rychle závislý

Teďka vyšla nová verze 9.5
http://www.opera.com/download/index.dml ... ws&local=y
Re: forum refresh
Posted: 14:36 24. Jun 2008
by nomis_b
Lobbing za Internet explorer:
- je pomaly
- proti nicemu vas neochrani
- rady se tam instaluje vsemozne tezko odstranitelne toolbary
- skareda visaz
- skoro nic nejde nastavit
- zabira hafo pameti
+ mate ho pri instalaci Windows jako "bonus"
+ Existuje vlastne nejake plus?
Re: forum refresh
Posted: 14:41 24. Jun 2008
by DenGrasse
odolnost proti lobbingu: 100% - nemám administrátorská práva na svůj pracovní počítač...
pročež mám bonusový internet explorer... ovšem po dvou letech jsem podplatil kolegu který mi naisntaloval Firefox, takže jsem rád že jsem rád a ani nedutám, o Opeře nepřemýšleje... (doma jí samozřejmě mám).
Re: forum refresh
Posted: 14:43 24. Jun 2008
by igor
nomis_b wrote:...
No jako další plus bych dodal, že nepodporuje standarty html... takže je to sranda když uděláš web podle standartů, Opera a Firefox to zobrazí správně a IE úplně rozjebaně. Např okraj 20px bere jako okraj 40px a největší bonus je ten že když vložíš stejnej obrázek v gif a png, tak ti u každýho udělá jinej odstín.
Jo a málem bych zapomněl že je to výborná díra na viry
