Page 1 of 1

Vrazda v osade

Posted: 22:58 25. Jun 2008
by Mortenten
Tohle asi nebylo moc normalni. Docela bych rad, aby se dotycny zamyslel, jestli je v poradku, ze v osade plne NPC jen tak zbrani na 2 rany sejme meho spoluhrace. Jo byla tam nejaka sarvatka, prokleti beru, kdybyste do nas sli pesti treba jen srazit nebo cokolov, to bych pochopil. Ale tohle bylo uz trochu moc. :evil:

Re: Vrazda v osade

Posted: 22:59 25. Jun 2008
by Brantenen
Neprijde mi normalni zabit nekoho ve meste primo pred strazema ve meste!!!!! Super!!!!! Tohle je vrazda!!!!

Re: Vrazda v osade

Posted: 23:04 25. Jun 2008
by Brantenen
Sem totalne znechucenej a to se me tu zacalo libit.... :o

Re: Vrazda v osade

Posted: 23:08 25. Jun 2008
by Pivo
Tohle bych vyřešil s DM.

Re: Vrazda v osade

Posted: 23:18 25. Jun 2008
by Brantenen
Hlavne ze nas dotycna postava nezapomela pozdravit aniz bysme ji znali.... :x

Re: Vrazda v osade

Posted: 23:21 25. Jun 2008
by Pivo
Brantenen wrote:Hlavne ze nas dotycna postava nezapomela pozdravit aniz bysme ji znali.... :x

Jsme jen lidi.Každý dělá chyby.Je jasný,že to byla vražda před hromadou svědků.Kdyby tam bylo DM byl by dotyčný zatčen přímo ve městě.

Tohle musí vyřešit DM.

Re: Vrazda v osade

Posted: 23:34 25. Jun 2008
by Jachym
Napište si dole kdo jste ve hře ať se mohu doptat i IC co se stalo.
Jinak jasně - okrádat, vraždit a jiné bordely páchat ve městě je naprosto nepřípustné a mě se to také nelíbí.

Re: Vrazda v osade

Posted: 06:52 26. Jun 2008
by Daanri
Poprosim Vas nerozmazavajte to tu. Vypocujem si obe strany, co sa vlastne stalo. Vraj existuju aj nake screeny. Takze by som poprosil poslat mi ich bud do PM alebo na moj mail daanri@inmail.sk, pripadne ma kontaktovat na ICQ 257811379. Verim, ze vas nieco take znechutilo, ale vypocujeme si obe strany a potom sa bude dana vec riesit.

Jachym: Doptat na zaklade OOC informacie na fore, ktoru chces na zaklade toho riesit hre? Trosku by sa zislo zamysliet nad urcitymi vecami.

Re: Vrazda v osade

Posted: 11:49 26. Jun 2008
by Brantenen
Zaslano DM.

Re: Vrazda v osade

Posted: 17:07 26. Jun 2008
by Jachym
Daanri wrote:Poprosim Vas nerozmazavajte to tu. Vypocujem si obe strany, co sa vlastne stalo. Vraj existuju aj nake screeny. Takze by som poprosil poslat mi ich bud do PM alebo na moj mail daanri@inmail.sk, pripadne ma kontaktovat na ICQ 257811379. Verim, ze vas nieco take znechutilo, ale vypocujeme si obe strany a potom sa bude dana vec riesit.

Jachym: Doptat na zaklade OOC informacie na fore, ktoru chces na zaklade toho riesit hre? Trosku by sa zislo zamysliet nad urcitymi vecami.

Já jsem to tušil že to tak pochopíte, já nic nechtěl řešit jen jsem byl děsně zvědavej, a nemohl jsem to vydržet :)

Re: Vrazda v osade

Posted: 16:43 27. Jun 2008
by Pivo
Nádherný screen jak utočíš bez odporu amatére!Příště si stěžuj ******!!!!

Re: Vrazda v osade

Posted: 17:00 27. Jun 2008
by Brantenen
Ne odpor jsem si nestihl namacknout, protoze to bylo vsechno v rychlosti. Omlouvam se. Pribehli jste tam a sli do nasi skupiny..... Jen jsme se branili. To samy vy jste meli dat kdyz jste utocily prvni.

Re: Vrazda v osade

Posted: 17:08 27. Jun 2008
by Pivo
Brantenen wrote:Ne odpor jsem si nestihl namacknout, protoze to bylo vsechno v rychlosti. Omlouvam se. Pribehli jste tam a sli do nasi skupiny..... Jen jsme se branili. To samy vy jste meli dat kdyz jste utocily prvni.
1) Na vás nikdo neutocil
2)Kdybych chtel nekoho zabit pouziji zab zive a ne takove easy kouzlo na efekt
3)Tvuj kamarad si odpor dal..tys ho dal az po smrti


Dál to řešit nebude holt se zařídím podle toho!!!

Re: Vrazda v osade

Posted: 17:11 27. Jun 2008
by Brantenen
Omlouvam se za nenamacknuti odporu. Necekal jsem napadeni a alespon me to zaskocilo. Vas bojovnik tam pobihal s horici sekerou a mlatit druhe dva bojovniky hlava nehlava.....

Re: Vrazda v osade

Posted: 17:13 27. Jun 2008
by Pivo
Brantenen wrote:Omlouvam se za nenamacknuti odporu. Necekal jsem napadeni a alespon me to zaskocilo. Vas bojovnik tam pobihal s horici sekerou a mlatit druhe dva bojovniky hlava nehlava.....
Už to nebudem řešit. H.O.T.O.V.O