nefunkcni lektvary
Posted: 10:39 26. Jun 2008
Chci se jen zeptat. Videl jsem od nasi Venori vyrobeny lektvar , ktrey fungoval jako fireball. Efekt hezky, lec nikoho to nezranovalo. Tusim, ze je problem ve scriptu:
ActionCastSpellAtLocation() musi tam byt nastaveno bCheat = TRUE , jinak se jen ukaze efekt, a kouzlo nezranuje.
A druha vec: vyrobil jsem lektvar ORL, je to z oboru:vlastnosti
Tusim ze by to mohlo byt ekvivalentni ORLi nadhere, nebo necemu podobnemu, ale za boha sem neprisel co to dela. Zkousel sem to pit ja, nekdo jinej, hazel sem to , daval to na zbrane a nic. Tak jen jestli jde zkontrolovat, zda je funkcni. U ostatnich lektvaru sem nemel problem, jen tenhle mi furt vrta hlavou.
ActionCastSpellAtLocation() musi tam byt nastaveno bCheat = TRUE , jinak se jen ukaze efekt, a kouzlo nezranuje.
A druha vec: vyrobil jsem lektvar ORL, je to z oboru:vlastnosti
Tusim ze by to mohlo byt ekvivalentni ORLi nadhere, nebo necemu podobnemu, ale za boha sem neprisel co to dela. Zkousel sem to pit ja, nekdo jinej, hazel sem to , daval to na zbrane a nic. Tak jen jestli jde zkontrolovat, zda je funkcni. U ostatnich lektvaru sem nemel problem, jen tenhle mi furt vrta hlavou.