Page 1 of 1

A opět problém s driverem

Posted: 16:57 27. Jun 2008
by photter
Tak poté co mi vyměnili moji vypálenou 8800 gts za fungl novou 9800 gtx nespustim v toolu žádnej modul - konflikt jednoho dllka driveru
fakt se mi teď nechce stahovat 50 driverů a testovat je, potřebuju tip:
kdo máte kartu řady 9, a nemáte žádnej problém s nwn ani toolem, napište mi číslo driveru, na jakým jedete, já si ho seženu a nainstaluju
thx

Re: A opět problém s driverem

Posted: 17:11 27. Jun 2008
by kucik
Ať ti daj zpátky tu osmitisícokvu. 9k řada je prej stejně zpravidla horší než osmičkový. To ti nejsou schopný vrátit ani stejnej kus, jako jsi jim tam poslal?

Re: A opět problém s driverem

Posted: 17:19 27. Jun 2008
by photter
už se nedělaj....hele už sem vevnitř...můj milovanej dachshund se s tim popral :lol: :lol: :lol:
jinak jede jako vino a je krásně tichoučká, si nestěžuju

Re: A opět problém s driverem

Posted: 11:29 28. Jun 2008
by photter
a zase to kurva neběhá....
nvogltn.dll se pokouší psát někam, kam nemá a tentokrát sem to zatim nevychytal, kurva, už mě to sere, dycky když elfka pořádně vychytá mašinu, něco na ní shoří a může začít znova
nenávidim všecky výrobce hárvéru, nenávidim všecky programátory a ty quoquoty, co píšou drivery zvlášť, nenávidim majkrosoft a asi brzo začnu nenávidět i skriptéry
nevíte někdo co s tim ?

Re: A opět problém s driverem

Posted: 12:03 28. Jun 2008
by Shifter
vyhodit z wokna a koupit si ňákou bazarovku? :D

Re: A opět problém s driverem

Posted: 14:12 28. Jun 2008
by kucik
Nainstalovat tucnaka. :D

Re: A opět problém s driverem

Posted: 15:28 28. Jun 2008
by photter
tučňáka taky nenávidim, kurva

Re: A opět problém s driverem

Posted: 15:29 28. Jun 2008
by Rejty
Kdo nebo co je tucnak? :mrgreen:

Re: A opět problém s driverem

Posted: 15:56 28. Jun 2008
by kucik
photter wrote:tučňáka taky nenávidim, kurva
Nejsi ty nejakej psychicky nevyrovnanej? :lol:
Rejty wrote:Kdo nebo co je tucnak? :mrgreen:
Kampan za osvetu mladeze: http://cs.wikipedia.org/wiki/Linux