Page 1 of 1

vezeni

Posted: 15:45 28. Jun 2008
by Aznar
vcerejsi zatceni sucela a arima se nejak protahlo a ja pak spechal rychle pryc a odpojil se ve vezeni, akorat mi to ulozilo misto pred mrizemi jeste za nimi, takze se ted jaksi nemuzu dostat ven :mrgreen:
prosim nejakeho dobraka, co me vysvobodi :mrgreen:

Re: vezeni

Posted: 19:44 28. Jun 2008
by Aznar
vyreseno, diky :)