Page 1 of 1

Baziliskuv pohled

Posted: 17:10 28. Jun 2008
by Jackouback
Pri pouziti teto schopnosti mi to nahlasi: *Nemuzes se na pouziti teto schopnosti dostatecne soustredit*. Jeste sem se s touhle hlaskou nesetkal, tak by me zajimalo, co to vlastne znamena, kde je nejaky nedostatek a jak ho odstranit?

P.S. Soustredeni jako takovy mam docela vysoky (v normalni podobe).

Re: Baziliskuv pohled

Posted: 18:02 28. Jun 2008
by OneIceOne
Jackouback wrote:Pri pouziti teto schopnosti mi to nahlasi: *Nemuzes se na pouziti teto schopnosti dostatecne soustredit*. Jeste sem se s touhle hlaskou nesetkal, tak by me zajimalo, co to vlastne znamena, kde je nejaky nedostatek a jak ho odstranit?

P.S. Soustredeni jako takovy mam docela vysoky (v normalni podobe).
nejsem si úplně jistej, ale možná jsi vyčerpal počet možných použití vlastnosti na den, pokud hraješ za měňavce a použivas tuhle přeměnu, pak je to použitelné (Shifter level / 5 + 1) / day ... vyzkoušej a uvidíš...

Re: Baziliskuv pohled

Posted: 22:56 28. Jun 2008
by Jackouback
Diky moc. Je to tak jak pises. Neznas pls nejakou stranku, kde jsou tyhle pocty vypsany? Pokousel sem se neco najit, ale strejda google neni muj kamarad.

Re: Baziliskuv pohled

Posted: 23:09 28. Jun 2008
by Phantorris
http://nwn.wikia.com/wiki/Main_Page
tam by mělo bejt myslim všechno