Page 1 of 1

Pláž

Posted: 09:25 30. Jun 2008
by Theogil I
někde to tu už bylo, ale nemůžu to najít, tak to napíšu znovu. N apláži východně od Karathy ... kde se dříve těžil písek jsou v písku dva body ... nazvané SY_bedna_ a nevím co ještě, poté co na to kliknu otevře se inv. jako když se otevře opravdová bedýnka a je to plné písku. Prosím , jde to dát pryč, vím že to k ničemu není, ale není hezké.
Priorita: nespěchá / hyzdí

Re: Pláž

Posted: 09:47 30. Jun 2008
by kucik
To někdo nahrabal písek a jelikož mu k ničemu nebyl, tak ho tam zase zahrabal.

Re: Pláž

Posted: 09:54 30. Jun 2008
by Daanri
Uz som to raz pisal, nechava to tam hrac, ktory vytazi piesok, lebo hlada perly a pak aby tie tony piesku nemusel niest do Karathy do kosa, tak ich zakope na plazi. :!:

Re: Pláž

Posted: 09:59 30. Jun 2008
by Theogil I
Daanri wrote:Uz som to raz pisal, nechava to tam hrac, ktory vytazi piesok, lebo hlada perly a pak aby tie tony piesku nemusel niest do Karathy do kosa, tak ich zakope na plazi. :!:
Dík, hledal jsem to jak se to řešilo posledně abych znal odpověď , bohužel něco tady najít je trošku nad mé síly, tak se nedurdi.

Re: Pláž

Posted: 10:33 30. Jun 2008
by kucik
Já jsem nedávno procházel chyby a promazával, takže proto.