nove flakonky
Posted: 12:07 30. Jun 2008
Nove falkonky( s tou hezkou vysazi a mensi vahou) se daji pouzit jenom na hracskou postavu. Tudiz treba jedy si musite odskouset sami na sebe a lektvary, ktere se hazi nejdou hodit.
Jo a jedna otazka, neslo by zpracovane maso drapnatce trosku zmencit?? Je to alchymisticka surovina, ale je velka 2x2 a kdyz sem ji ted "tezil" ve velkem, tak mi zas*** celej inventar (protoze se ani nestackuje). O tom ze je tezka jak krava ani nemluve.
Jo a jedna otazka, neslo by zpracovane maso drapnatce trosku zmencit?? Je to alchymisticka surovina, ale je velka 2x2 a kdyz sem ji ted "tezil" ve velkem, tak mi zas*** celej inventar (protoze se ani nestackuje). O tom ze je tezka jak krava ani nemluve.