Page 1 of 1

nove flakonky

Posted: 12:07 30. Jun 2008
by nomis_b
Nove falkonky( s tou hezkou vysazi a mensi vahou) se daji pouzit jenom na hracskou postavu. Tudiz treba jedy si musite odskouset sami na sebe a lektvary, ktere se hazi nejdou hodit.

Jo a jedna otazka, neslo by zpracovane maso drapnatce trosku zmencit?? Je to alchymisticka surovina, ale je velka 2x2 a kdyz sem ji ted "tezil" ve velkem, tak mi zas*** celej inventar (protoze se ani nestackuje). O tom ze je tezka jak krava ani nemluve.

Re: nove flakonky

Posted: 12:17 30. Jun 2008
by kucik
Asi jsem tam v paletě nastavil špatný použití. Opravim.

Re: nove flakonky

Posted: 02:16 05. Jul 2008
by Morendred
Ampule stale nejde hodit nebo pouzit na zbran.

Jinak zmena hmotnost je vyborna, ale mozna by stalo za uvahu zmenit i hmotnost prazdne lahve a flakonku popripade katalizatoru.

Primluvil bych se za to, aby zpracovane ghouli jatra, peri plivnika a podobne sli skladat na sebe alespon po 10 kusech.

Mozna by nebylo od veci, aby alchymista prodaval lahve a katalizatory i po vice kusech. (pokud mozno za stejnou cenu nebo s mnozstevni slevou :mrgreen: )

Re: nove flakonky

Posted: 09:39 07. Jul 2008
by hrusi
Morendred wrote:Ampule stale nejde hodit nebo pouzit na zbran.
Potvrzuju... :!:

Re: nove flakonky

Posted: 09:42 07. Jul 2008
by kucik
Dneska snad stihnu opravit.