Page 1 of 1
Teleport
Posted: 02:54 05. Jul 2008
by Pivo
Odlog Simon Elken a Isabel v hospode v Karathe.Pri nalognuti po restartu jsme se objevili v lokaci Alansijske vrchoviny-zapadni stezka-most.Dva prechody nefunguji a jedina moznost je jeskyne,kde jsou klepeta.AB maji pekny takze neprojdem.Diky za napravu.
konecne sami dva

Re: Teleport
Posted: 04:56 05. Jul 2008
by Pivo
Tak uz je to v poradku.Diky Isabel jsme to dokazali.

Re: Teleport
Posted: 06:02 05. Jul 2008
by monstera
Pivo wrote:Tak uz je to v poradku.Diky Isabel jsme to dokazali.

Sandra a Ga Muru se tam objevily taky, nehodlám riskovat a čekám na zásah DM , odpojen.
Re: Teleport
Posted: 06:15 05. Jul 2008
by Pivo
monstera wrote:Pivo wrote:Tak uz je to v poradku.Diky Isabel jsme to dokazali.

Sandra a Ga Muru se tam objevily taky, nehodlám riskovat a čekám na zásah DM , odpojen.
Objevují se tam uplně všichni

Zatím jsou známy 4 případy.

Re: Teleport
Posted: 07:23 05. Jul 2008
by Aznar
Terner je paty

Re: Teleport
Posted: 09:57 05. Jul 2008
by LDamian
BU sesty, timto dekuji Ternerovi a Sucelovi za spolupraci a peknou hru, diky ktere jsme se probili ven.
EDIT: tak mne napada, budou se tam logovat i drowove?

Re: Teleport
Posted: 10:07 05. Jul 2008
by Daanri
Asi sa tam zabudol startovaci bod, tak preto sa tam vsetci logujete.
Re: Teleport
Posted: 10:57 05. Jul 2008
by Krata
Pamatuju kdy se všichni logovali Lucii do bytu.. pěkně sme si tam pokecali
