Page 1 of 1

Kůže jelena

Posted: 14:58 06. Jul 2008
by Mortenten
Po mrtvém jelenu nezůstane stahnutelná mrtvola i přesto, že se po kůžích z jelena shání výkupčí kůží. Předem díky za opravu.

Re: Kůže jelena

Posted: 15:06 06. Jul 2008
by kucik
Tech jelenu je tam vic druhu, takze zkus prosim napsat, v jaky lokaci to bylo.

Re: Kůže jelena

Posted: 15:17 06. Jul 2008
by Mortenten
Bylo to v lokaci Dorenský hvozd západní okraj a byli tam jak jeleni, tak laně.

Re: Kůže jelena

Posted: 16:49 06. Jul 2008
by Krata
Jesli se to po wipu neměnilo tak nešli stáhnout snad žádní jeleni.. scháněl sem je chvíli do craftu a žádnej jelen se nedal kuchnout.. teda ty na který sem narazil

Re: Kůže jelena

Posted: 19:18 06. Jul 2008
by Jachym
Jeleni stáhnout nejdou - druidi by zbláznili kdyby šli , ale i tak je Thálie dosti bohatá na kožešinová zvířata,v tomto ohledu si myslím není třeba vůbec nic upravovat (snad jen ti kanci - divočáci by mohli jít).

Re: Kůže jelena

Posted: 19:34 06. Jul 2008
by Krata
cože? jelen aby se nestahoval.. dyk už ve středověku lovili jeleni kvůli masu, kůžim a parohum.. kdyby z dospělůch jelenů šli stáhnout až na vižšim lvl (70 a víc) jelení parohy a za dobrou cenu prodat tak by to bylo dobrý :) .. třeba by jim šlo dát velkou rychlost a skrývání, nastavit je aby pořád utikali aby se nedali tak dobře chytit a lov jelenů by se stal něčim jinym než nájezd na vlky :)

EDIT: proč by se druidi zbláznili?

Re: Kůže jelena

Posted: 20:00 06. Jul 2008
by Marvin
Jachym wrote:Jeleni stáhnout nejdou - druidi by zbláznili kdyby šli , ale i tak je Thálie dosti bohatá na kožešinová zvířata,v tomto ohledu si myslím není třeba vůbec nic upravovat (snad jen ti kanci - divočáci by mohli jít).
Opravte ma ak sa mylim, ale nepytal sa po oprave Mortenten preto, ze tie koze potrebuje pre obchodnicky Q - vykup kozi?? Myslim ze mu nejde o novy zdroj obzivy, len o splnenie toho Q ...

Re: Kůže jelena

Posted: 20:05 06. Jul 2008
by kucik
Proste jeleny potahnem novou kuzi a hotovo.

Druidi se zblaznit nemuzou. Pokud se ma nekdo zblaznit, musi byt predtim normalni.

Re: Kůže jelena

Posted: 20:26 06. Jul 2008
by monstera
[quote="Krata"] kdyby z dospělůch jelenů šli stáhnout až na vižšim lvl (70 a víc) jelení parohy a za dobrou cenu prodat tak by to bylo dobrý :)

V obchodním Q alchymista v Karathe požaduje parohy !

Re: Kůže jelena

Posted: 20:44 06. Jul 2008
by Krata
Aha.. no tak to někoho napadlo dřív než mě :)

Re: Kůže jelena

Posted: 12:18 07. Jul 2008
by Hacanus
No ja se setkal jenom z Q kde jsou zadane kuze bileho jelena...o kuze s normalniho jelena asi zajem neni...