Page 1 of 1
Přátelští bandité
Posted: 16:53 06. Jul 2008
by monstera
na cestě do Ivory bantité přátelští - modří.. To že je státní svátek , mají bandité volno ?
Re: Přátelští bandité
Posted: 19:09 06. Jul 2008
by nomis_b
Ony fsechny frakce nekdy blbnou, zkusila si odejit (z lokace) a zase prijit??
Nekdy tim, ze te vidi podruhe zlosti zcervenaji
