Page 1 of 1
Animace Meditace
Posted: 22:01 09. Jul 2008
by Lord_Berserk
U barbara byla driv lepsi animace a to ...klaneni se z rukama roztazenejma - ted se modli jak nakej posuk s rukama u sebe.
Zadam pana Kucika aby to opravil

Re: Animace Meditace
Posted: 22:49 09. Jul 2008
by Erkwinn
Lord_Berserk wrote:U barbara byla driv lepsi animace a to ...klaneni se z rukama roztazenejma - ted se modli jak nakej posuk s rukama u sebe.
Zadam pana Kucika aby to opravil

*****************
Jo, taky se mi víc líbilo to klanění.

Ted je to jak v kostele...
Re: Animace Meditace
Posted: 23:23 09. Jul 2008
by Krata
no tak tohle bude věc názoru.. barbar je divný když se modlí ale jesli se modlí nějakej trpoš a mává okolo sebe rukama jako pošuk tak to vypadá divně

Re: Animace Meditace
Posted: 10:07 10. Jul 2008
by kucik
Tak vyjmenujte povolání, který by se měly klanět a pokud se na tom lidi shodnou, tak klidně.
Re: Animace Meditace
Posted: 11:23 10. Jul 2008
by photter
já teda nevim, komu na koncentraci myšlenek pomáhá klečet, tím méně mlátit palicí vo zem....co kdyby postava jen tak decentně postála se zkříženejma rukama ?
ok, kněz se pomodlí ale ostatní ?
Re: Animace Meditace
Posted: 12:03 10. Jul 2008
by nomis_b
nebo specielne pro berse bych tam hodil soubor 1minutove animacky, kdy postava pobiha do kolecka, poskakuje a pojida ruzne zbytky koncetin nepratel
Jako vyber je velkej, ruzne poskoceni, zakriceni, skrizeni ruk.. no me by se libilo asi u barbaru tam dat to obycejne klaneni. prece jen, i oni maji sve bohy, tak proc by se nemohli modlit, ze?
Re: Animace Meditace
Posted: 12:37 10. Jul 2008
by Krata
právě že u barbara bych tam dal spíš tu křeč nebo něco.. něco jako že se uvadí do běsu a získává zpátky svoje schopnosti..

Re: Animace Meditace
Posted: 12:42 10. Jul 2008
by nomis_b
no prave to je ten pohled na vec.. kazdej vidi barbara jinak.. co takhle male menu:
chcete:
a)meditvat
b)uctivat boha
c)lezet na zemi v krecich
d)poskakovat jak zbesily
e)nebo slozit ruce do krize
Ale vis jak .. nektera prace je opradu zvytecna, kdyz jde valstne fakt o kravinu.. kdyz se mu to nelibi, tak muze pri modleni zavrit oci

Re: Animace Meditace
Posted: 13:10 10. Jul 2008
by Erkwinn
nomis_b wrote:no prave to je ten pohled na vec.. kazdej vidi barbara jinak.. co takhle male menu:
chcete:
a)meditvat
b)uctivat boha
c)lezet na zemi v krecich
d)poskakovat jak zbesily
e)nebo slozit ruce do krize
Ale vis jak .. nektera prace je opradu zvytecna, kdyz jde valstne fakt o kravinu.. kdyz se mu to nelibi, tak muze pri modleni zavrit oci

*******
Já budu ten, co bude zavírat oči

nelíbí se mi, když klečí v brnění-to mi přijde vhodný pro hadráky.
Ty animace můžeš postupně měnit a teba vyberem

Re: Animace Meditace
Posted: 13:27 10. Jul 2008
by Theogil I
Co tak rozcvičuje se se zbraní? Je tam něco takového ... vhodná meditace pro válečníky. A vůbec co jste takoví puntičkáři, buďte rádi, že to šlape.
Re: Animace Meditace
Posted: 13:28 10. Jul 2008
by Krata
Nebo každej dostane svou speciální

Re: Animace Meditace
Posted: 22:25 10. Jul 2008
by Erkwinn
Theogil I wrote:Co tak rozcvičuje se se zbraní? Je tam něco takového ... vhodná meditace pro válečníky. A vůbec co jste takoví puntičkáři, buďte rádi, že to šlape.
Já si dělal legraci, skutečně 20-ti vteřinová animace meditace nehraje roli.
