Page 1 of 1

Starej podrazdenej demon

Posted: 00:19 10. Jul 2008
by Lord_Berserk
Ten demon co prodava dole artefakty se dneska nekam zdekoval pryc. Uz se mi to stalo 2x ze tam nebyl...mozna by bylo dobry nato mrknout.

Po relogu se ma snahu objvit, ale po vterine zmizi :!:

Dale u matky stiru bylo v lokaci pusto...jen matka a u ni poklad.
Zadny nepratele vokolo a ani par mrtvejch tel co se tam bezne povalovali.

Re: Starej podrazdenej demon

Posted: 07:48 10. Jul 2008
by nomis_b
Lord_Berserk wrote: Dale u matky stiru bylo v lokaci pusto...jen matka a u ni poklad.
Zadny nepratele vokolo a ani par mrtvejch tel co se tam bezne povalovali.
Toho sme si vsimli uz povicekrat.. Zda se mi, ze kdyz je vsechny vymlatite, tak bedny i s potvorama zmizi a neobjevi se nove, do dalsiho restartu. Jenze jak byl ten proces nahore, tak se ukladal server, a prijde mi , ze se to ulozilo ve stavu, kdy tam ty bedny ani potvory nejsou. Mozna se mejlim, ale moc lidi dole je nevybije.. takze je to opravdu divne, kdyz tam ti nepratele i bedny chybeli nekolikrat za sebou (a to i hned po restartu).

Re: Starej podrazdenej demon

Posted: 15:23 10. Jul 2008
by Pajule
hh asi si smrděl tak že utekli :D

Re: Starej podrazdenej demon

Posted: 13:56 13. Jul 2008
by Lord_Berserk
:D tak sem zjistil ze asi 5 min po restartu ve 2 rano tam nebyl...ale po lognuti asi ve 12h tam zas byl... jednou se taky objevil az kdyz sem prisel bliz k tomu pultiku
neni v hidu ? :mrgreen:

Re: Starej podrazdenej demon

Posted: 15:50 13. Jul 2008
by kucik
To je docela mozny. Temhle obchodnikum by se imho mely AI scripty radsi uplne odebrat.