Page 1 of 1
BUG
Posted: 00:08 11. Jul 2008
by Skipp
chcel by som nahlásiť chybu ktorá sa stáva asi občas každému no a mne sa stalo že postava sa zasekla v stene stanu (stan v tábore ogrov vo vetrnych kopcoch..jak sa rabujú bedne tak k tým zadným sa velmi zle dostáva a pri snahe dostať sa knim sa zasekol)a práve vtedy mal ovládnutého líteho medveda takže si už len stačí domyslieť ako toto skončilo po tom čo sa medveď uvolnil z ovládnutia. Čiže moja postava je teraz v podsvatí. Ešte predtým než ma skolil som pisal do PJ či tam niekto je, že by mi stihol pomocť daky DM avšak nikoho tam právae nebolo. Takžee...ako sa toto rieši?
Re: BUG
Posted: 13:16 11. Jul 2008
by nomis_b
Sem ho kvuli debugovani pritelicka nechal projit peklem, at se to vyresi. Takze kdyby se vraceli XP, coz si myslim ze by meli, tak se nedivte, ze jeste furt neni v pekle ju?
Re: BUG
Posted: 14:23 11. Jul 2008
by Daanri
Vybaveno.
Re: BUG
Posted: 15:20 23. Jul 2008
by Shifter
Nechci zakládat novej topic, takže píšu sem.....
Při vybírání lootu se mi postava zasekla ve stěně v Zeirově chrámu, pls najde se dobrá duše, která mě teleportuje o pět milimetrů vedle? Teď pádím na bírko a s návratem počítám do 18h
za kladné vyřízení předem děkuji

Re: BUG
Posted: 16:28 23. Jul 2008
by nomis_b
Shifter wrote:Nechci zakládat novej topic, takže píšu sem.....
Při vybírání lootu se mi postava zasekla ve stěně v Zeirově chrámu, pls najde se dobrá duše, která mě teleportuje o pět milimetrů vedle? Teď pádím na bírko a s návratem počítám do 18h
za kladné vyřízení předem děkuji

dosktrat pomaha:
1.) nastavit postavu zady k predmetu, ve kterem ses zasekl
2.) relog a pri nem drzeni po dobu nacitani W
nevim proc, ale asi si placeably objevuji az pote, co postavy. na 90% me to dostalo ven.
Re: BUG
Posted: 16:55 23. Jul 2008
by igor
pomáhá taky nechat aby k tobě přišel jinej hráč, použít na něj předmět "následovat" a až se dostatečně vzdálí tak za nim "skočíš"

Re: BUG
Posted: 19:35 23. Jul 2008
by Shifter
Žel to nepomáhá, kdyby měl někdo z teamu čas, napište mi pls PM, snad se nějak sejdeme....
Re: BUG
Posted: 18:16 24. Jul 2008
by Shifter
Asi budu otravnej, ale opravdu se nenajde nikdo z DM, kdo by mi napsal do PM jakejkoliv čas (mám teď 4 dny volno) a pak lognul na 30s do hry?
Re: BUG
Posted: 18:21 24. Jul 2008
by Daanri
Ak mozes tak se logni, mal by som byt cely vecer v hre.
Re: BUG
Posted: 20:22 24. Jul 2008
by Shifter
Vyřízeno, díky.
Povolávání
Posted: 23:05 07. Nov 2008
by Radim
Poradil mi Dm ať to hodím sem.Při vyvolání přítelíčka se mi objeví jen s polovinou životů.Jelikož nemám zrovna velký level je pro mě dost důležitý.Prosím pomožte dík
Re: BUG
Posted: 23:07 07. Nov 2008
by pepa48