Page 1 of 1

Nazev zbrani

Posted: 15:58 12. Jul 2008
by Lord_Berserk
U 2 artefaktu je zrejme chyba v popisku:

Sekera 1k8 - jmenuje se XXX Mec... presny jmeno nevim (v popisu se taky pise ze ostri tohoto mece blablabla - takze to je zrejme chyba)

a pak helmice v nazvu je jen Kralovska a dal nic tak nevim esi to nema nejak pokracovat, ale to je jen takovej detajl :wink:

Re: Nazev zbrani

Posted: 17:57 07. Aug 2008
by Lord_Berserk
Dalsi vec ze u 2 Torch...artefaktu sem videl jen pribeh hulky ale co dela a kolikrat ji muzu pouzit tam proste chybelo jen cerno - tak kde je chyba :)

Re: Nazev zbrani

Posted: 18:11 07. Aug 2008
by Aznar
Lord_Berserk wrote:Dalsi vec ze u 2 Torch...artefaktu sem videl jen pribeh hulky ale co dela a kolikrat ji muzu pouzit tam proste chybelo jen cerno - tak kde je chyba :)
tohle je s novym patchem problem asi vsech svatych symbolu, zezel a podobne, v popisu jim chybi co delaji

edit: konkretne terner ma kadidelnici ovladani elementalu vzduchu, ktera mi ted ani nejde pouzit, vubec tam takova funkce neni

Re: Nazev zbrani

Posted: 15:27 12. Aug 2008
by Pivo
Nechci zakládat novej topic.Dnes jsem si koupil u dobrodruha helmu Cizince.(hlavně kvůli světlu 15m).Po vyplitváni všech kouzel co helma měla zmizela!!! :lol:
Třeba to tak má být co já vím,ale příšte at je to někde aspon napsané.Ta helma nebyla levná a já nekradu :!: :twisted:

Re: Nazev zbrani

Posted: 09:42 13. Aug 2008
by DenGrasse
Pivo wrote:Nechci zakládat novej topic.Dnes jsem si koupil u dobrodruha helmu Cizince.(hlavně kvůli světlu 15m).Po vyplitváni všech kouzel co helma měla zmizela!!! :lol:
Třeba to tak má být co já vím,ale příšte at je to někde aspon napsané.Ta helma nebyla levná a já nekradu :!: :twisted:
... heh, to je standardní fungování předmětů s kouzly v NWN - asi nikoho nenepadlo, že by to někdo neznal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pokud máš item, který si chceš nechat, nesmíš vyplýtvat jeho dovednosti...

i když je možné, že jde někde tahle vlastnost editovat, ale zatím jsem nenarazil na předmět, který by po seslání všech kouzel nezmizel.

Re: Nazev zbrani

Posted: 10:01 13. Aug 2008
by Daanri
ee tak to je nieco divne...bo si pamatam ze napr Kuzelnicke roby s kuzlami (pred wipom roba vyrobena v crafte, co zosielala vylepsene utociste), po zoslani vsetkych kuziel roba nadalej zostavala, to iste kuzelnicke hole, po zoslani vsetkych kuziel hul zostavala.

Re: Nazev zbrani

Posted: 10:08 13. Aug 2008
by kucik
JJ. S botama taky nebyl problém. Chtělo by to prozkoumat, pokud by se někomu chtělo.

Re: Nazev zbrani

Posted: 13:59 13. Aug 2008
by melvik
je to nastavenim zapletky. Kdyz itemu nastavis zapletku tak zmizet nesmi :)

Re: Nazev zbrani

Posted: 14:30 13. Aug 2008
by kucik
Ale nesnižuje to zároveň cenu na nulu?