Page 1 of 1
Nazev zbrani
Posted: 15:58 12. Jul 2008
by Lord_Berserk
U 2 artefaktu je zrejme chyba v popisku:
Sekera 1k8 - jmenuje se XXX Mec... presny jmeno nevim (v popisu se taky pise ze ostri tohoto mece blablabla - takze to je zrejme chyba)
a pak helmice v nazvu je jen Kralovska a dal nic tak nevim esi to nema nejak pokracovat, ale to je jen takovej detajl

Re: Nazev zbrani
Posted: 17:57 07. Aug 2008
by Lord_Berserk
Dalsi vec ze u 2 Torch...artefaktu sem videl jen pribeh hulky ale co dela a kolikrat ji muzu pouzit tam proste chybelo jen cerno - tak kde je chyba

Re: Nazev zbrani
Posted: 18:11 07. Aug 2008
by Aznar
Lord_Berserk wrote:Dalsi vec ze u 2 Torch...artefaktu sem videl jen pribeh hulky ale co dela a kolikrat ji muzu pouzit tam proste chybelo jen cerno - tak kde je chyba

tohle je s novym patchem problem asi vsech svatych symbolu, zezel a podobne, v popisu jim chybi co delaji
edit: konkretne terner ma kadidelnici ovladani elementalu vzduchu, ktera mi ted ani nejde pouzit, vubec tam takova funkce neni
Re: Nazev zbrani
Posted: 15:27 12. Aug 2008
by Pivo
Nechci zakládat novej topic.Dnes jsem si koupil u dobrodruha helmu Cizince.(hlavně kvůli světlu 15m).Po vyplitváni všech kouzel co helma měla
zmizela!!!
Třeba to tak má být co já vím,ale příšte at je to někde aspon napsané.Ta helma nebyla levná a já nekradu

Re: Nazev zbrani
Posted: 09:42 13. Aug 2008
by DenGrasse
Pivo wrote:Nechci zakládat novej topic.Dnes jsem si koupil u dobrodruha helmu Cizince.(hlavně kvůli světlu 15m).Po vyplitváni všech kouzel co helma měla
zmizela!!!
Třeba to tak má být co já vím,ale příšte at je to někde aspon napsané.Ta helma nebyla levná a já nekradu

... heh, to je standardní fungování předmětů s kouzly v NWN - asi nikoho nenepadlo, že by to někdo neznal
pokud máš item, který si chceš nechat, nesmíš vyplýtvat jeho dovednosti...
i když je možné, že jde někde tahle vlastnost editovat, ale zatím jsem nenarazil na předmět, který by po seslání všech kouzel nezmizel.
Re: Nazev zbrani
Posted: 10:01 13. Aug 2008
by Daanri
ee tak to je nieco divne...bo si pamatam ze napr Kuzelnicke roby s kuzlami (pred wipom roba vyrobena v crafte, co zosielala vylepsene utociste), po zoslani vsetkych kuziel roba nadalej zostavala, to iste kuzelnicke hole, po zoslani vsetkych kuziel hul zostavala.
Re: Nazev zbrani
Posted: 10:08 13. Aug 2008
by kucik
JJ. S botama taky nebyl problém. Chtělo by to prozkoumat, pokud by se někomu chtělo.
Re: Nazev zbrani
Posted: 13:59 13. Aug 2008
by melvik
je to nastavenim zapletky. Kdyz itemu nastavis zapletku tak zmizet nesmi

Re: Nazev zbrani
Posted: 14:30 13. Aug 2008
by kucik
Ale nesnižuje to zároveň cenu na nulu?