Page 1 of 1
Bankér Grosch
Posted: 22:45 15. Jul 2008
by Skipp
Pekne ma privíta, dokonca pozná aj meno a rovno sa ma pýta či si chcem uložiť peniaze,aaaale,veď ten ma má komplet prečítaného...no že hej, rád by som si u vás schoval nejaké zlato a on mi na to podá presné informácie, kolko treba minimalne vložiť, kolko bude odčítané...____________________
A mne sa dá kliknúť iba na 1.Konec rozhovoru

Re: Bankér Grosch
Posted: 23:00 15. Jul 2008
by Aznar
castku kterou chces ulozit nebo vybrat musis vypsat sam

Re: Bankér Grosch
Posted: 23:02 15. Jul 2008
by Skipp
Aznar wrote:castku kterou chces ulozit nebo vybrat musis vypsat sam

Hmm,to znie celkom jednoducho,ale kam to mam vypísať, kde,na čo??? už som mu skúšal vysypať celý mešec rovno na pult, že mu to padalo na podlahu pod nohy všade a nič!!! Vieš kolko som to zbieral?

Re: Bankér Grosch
Posted: 23:03 15. Jul 2008
by Kiri
musis mu to rict, takze to napises jako by si to psal hraci, on je pak ulozi a sam ti rekne ze je ulozil + se ti odecte dana castka.
Re: Bankér Grosch
Posted: 23:09 15. Jul 2008
by Skipp
Kiri wrote:musis mu to rict, takze to napises jako by si to psal hraci, on je pak ulozi a sam ti rekne ze je ulozil + se ti odecte dana castka.
Ah!Dobrá rada,dobrá, Tak dík. Som sa bál že to bude viac vyčerpávajúce
