Page 1 of 1

Bankér Grosch

Posted: 22:45 15. Jul 2008
by Skipp
Pekne ma privíta, dokonca pozná aj meno a rovno sa ma pýta či si chcem uložiť peniaze,aaaale,veď ten ma má komplet prečítaného...no že hej, rád by som si u vás schoval nejaké zlato a on mi na to podá presné informácie, kolko treba minimalne vložiť, kolko bude odčítané...____________________

A mne sa dá kliknúť iba na 1.Konec rozhovoru
:roll:

Re: Bankér Grosch

Posted: 23:00 15. Jul 2008
by Aznar
castku kterou chces ulozit nebo vybrat musis vypsat sam :wink:

Re: Bankér Grosch

Posted: 23:02 15. Jul 2008
by Skipp
Aznar wrote:castku kterou chces ulozit nebo vybrat musis vypsat sam :wink:

Hmm,to znie celkom jednoducho,ale kam to mam vypísať, kde,na čo??? už som mu skúšal vysypať celý mešec rovno na pult, že mu to padalo na podlahu pod nohy všade a nič!!! Vieš kolko som to zbieral? :)

Re: Bankér Grosch

Posted: 23:03 15. Jul 2008
by Kiri
musis mu to rict, takze to napises jako by si to psal hraci, on je pak ulozi a sam ti rekne ze je ulozil + se ti odecte dana castka.

Re: Bankér Grosch

Posted: 23:09 15. Jul 2008
by Skipp
Kiri wrote:musis mu to rict, takze to napises jako by si to psal hraci, on je pak ulozi a sam ti rekne ze je ulozil + se ti odecte dana castka.

Ah!Dobrá rada,dobrá, Tak dík. Som sa bál že to bude viac vyčerpávajúce :wink: