Page 1 of 1
Animace Meditace
Posted: 23:50 15. Jul 2008
by Lord_Berserk
Taaak aby se nam Kucik o prazdninach nenudil
...tak by nam moh predelat animace meditovani podle naseho gusta presne na miru.
Takze zaciname:
Barbar - vidim to urcite na "Krec"
Bojovnik - "Klaneni v pokleku" nebo "Pohrozit"
Mnich - urcite "Modleni"
Klerik - "Modleni"
Kouzelnici - vsecky vodnoze kouzelniku "Modleni"
Ostatni povolani mi zrovna nenapada co by bylo lepciho nez stavajici "Modleni" ...takze napady piste sem !!!

Re: Animace Meditace
Posted: 23:57 15. Jul 2008
by Skipp
Lord_Berserk wrote:
Ostatni povolani mi zrovna nenapada co by bylo lepciho nez stavajici "Modleni" ...takze napady piste sem !!!

Mne by sa páčilo keby druidi sedia v tureckom sede s rukami na kolenách...podobne ako budhisti
Re: Animace Meditace
Posted: 11:45 18. Jul 2008
by photter
kněz - klanění (worship)
mnich, druid - záklek (meditate)
ostatní - postát se zkríženejma rukama
Re: Animace Meditace
Posted: 13:19 18. Jul 2008
by Krata
Mě by se zamlouvalo kdyby se moje postava postavila na pravou ruku, levou si strčidla do nosu, levou nohu narovnala do tvaru svíčky a pravou se dotýkala brady, u toho aby dělal *ohmmmmm* .. prosím

Re: Animace Meditace
Posted: 15:39 18. Jul 2008
by monstera
photter wrote:kněz - klanění (worship)
mnich, druid - záklek (meditate)
ostatní - postát se zkríženejma rukama
Jako kněžce se mi ale vůbec nelíbí mohamedánský způsob modlení, dal bych přednost křesťanskému (emoce -> dlouhodobé -> modlení, meditace ).
Re: Animace Meditace
Posted: 19:08 18. Jul 2008
by Krata
Souhlasim s Monsterou.. boha můžem vyzívat při RP věcech ale když se chce služebník někde v klidu pomodlit tak at jen sepne ruce jako každej normální věřící
Re: Animace Meditace
Posted: 20:11 18. Jul 2008
by Phantorris
K tomu bych se připojil.
Re: Animace Meditace
Posted: 11:01 22. Jul 2008
by Shifter
a já také nemůžu jinak, než se připojit za pokleknutí a sepnutí rukou.
Re: Animace Meditace
Posted: 06:57 23. Jul 2008
by Kiri
Kazdej normlani verici?

koukam, ze tady prevlada krestanstvi a zbytek nabozenstvi ma asi smulu

:D:D doufam, ze tu neni nejakej budhista, hiundiasta, nebo nekdo kdo by mohl zacit hned protestovat

Este, ze thalie ma vice bozstev uplne jinych od tech "normalnich".
Re: Animace Meditace
Posted: 12:23 23. Jul 2008
by monstera
Kiri wrote:Kazdej normlani verici?

koukam, ze tady prevlada krestanstvi a zbytek nabozenstvi ma asi smulu

:D:D doufam, ze tu neni nejakej budhista, hiundiasta, nebo nekdo kdo by mohl zacit hned protestovat

Este, ze thalie ma vice bozstev uplne jinych od tech "normalnich".
Já jsem atheista, ale Sandra vyznává milostrdnou paní Juanu a ne Alaha, raději trochu civilněji....
Re: Animace Meditace
Posted: 19:53 24. Jul 2008
by Kiri
monstera wrote:Kiri wrote:Kazdej normlani verici?

koukam, ze tady prevlada krestanstvi a zbytek nabozenstvi ma asi smulu

:D:D doufam, ze tu neni nejakej budhista, hiundiasta, nebo nekdo kdo by mohl zacit hned protestovat

Este, ze thalie ma vice bozstev uplne jinych od tech "normalnich".
Já jsem atheista, ale Sandra vyznává milostrdnou paní Juanu a ne Alaha, raději trochu civilněji....
Promin, nejsem vtom nijak znalej, verim ve Futuramu...spis mi priso podivny ze normlani ma byt pouze krestan
