Page 1 of 1

Animace Meditace

Posted: 23:50 15. Jul 2008
by Lord_Berserk
Taaak aby se nam Kucik o prazdninach nenudil :) ...tak by nam moh predelat animace meditovani podle naseho gusta presne na miru.

Takze zaciname:

Barbar - vidim to urcite na "Krec"
Bojovnik - "Klaneni v pokleku" nebo "Pohrozit"
Mnich - urcite "Modleni"
Klerik - "Modleni"
Kouzelnici - vsecky vodnoze kouzelniku "Modleni"

Ostatni povolani mi zrovna nenapada co by bylo lepciho nez stavajici "Modleni" ...takze napady piste sem !!! :idea:

Re: Animace Meditace

Posted: 23:57 15. Jul 2008
by Skipp
Lord_Berserk wrote:
Ostatni povolani mi zrovna nenapada co by bylo lepciho nez stavajici "Modleni" ...takze napady piste sem !!! :idea:

Mne by sa páčilo keby druidi sedia v tureckom sede s rukami na kolenách...podobne ako budhisti

Re: Animace Meditace

Posted: 11:45 18. Jul 2008
by photter
kněz - klanění (worship)
mnich, druid - záklek (meditate)
ostatní - postát se zkríženejma rukama

Re: Animace Meditace

Posted: 13:19 18. Jul 2008
by Krata
Mě by se zamlouvalo kdyby se moje postava postavila na pravou ruku, levou si strčidla do nosu, levou nohu narovnala do tvaru svíčky a pravou se dotýkala brady, u toho aby dělal *ohmmmmm* .. prosím :lol:

Re: Animace Meditace

Posted: 15:39 18. Jul 2008
by monstera
photter wrote:kněz - klanění (worship)
mnich, druid - záklek (meditate)
ostatní - postát se zkríženejma rukama
Jako kněžce se mi ale vůbec nelíbí mohamedánský způsob modlení, dal bych přednost křesťanskému (emoce -> dlouhodobé -> modlení, meditace ).

Re: Animace Meditace

Posted: 19:08 18. Jul 2008
by Krata
Souhlasim s Monsterou.. boha můžem vyzívat při RP věcech ale když se chce služebník někde v klidu pomodlit tak at jen sepne ruce jako každej normální věřící

Re: Animace Meditace

Posted: 20:11 18. Jul 2008
by Phantorris
K tomu bych se připojil.

Re: Animace Meditace

Posted: 11:01 22. Jul 2008
by Shifter
a já také nemůžu jinak, než se připojit za pokleknutí a sepnutí rukou.

Re: Animace Meditace

Posted: 06:57 23. Jul 2008
by Kiri
Kazdej normlani verici? :D :D koukam, ze tady prevlada krestanstvi a zbytek nabozenstvi ma asi smulu :D:D:D doufam, ze tu neni nejakej budhista, hiundiasta, nebo nekdo kdo by mohl zacit hned protestovat :D Este, ze thalie ma vice bozstev uplne jinych od tech "normalnich".

Re: Animace Meditace

Posted: 12:23 23. Jul 2008
by monstera
Kiri wrote:Kazdej normlani verici? :D :D koukam, ze tady prevlada krestanstvi a zbytek nabozenstvi ma asi smulu :D:D:D doufam, ze tu neni nejakej budhista, hiundiasta, nebo nekdo kdo by mohl zacit hned protestovat :D Este, ze thalie ma vice bozstev uplne jinych od tech "normalnich".
Já jsem atheista, ale Sandra vyznává milostrdnou paní Juanu a ne Alaha, raději trochu civilněji....

Re: Animace Meditace

Posted: 19:53 24. Jul 2008
by Kiri
monstera wrote:
Kiri wrote:Kazdej normlani verici? :D :D koukam, ze tady prevlada krestanstvi a zbytek nabozenstvi ma asi smulu :D:D:D doufam, ze tu neni nejakej budhista, hiundiasta, nebo nekdo kdo by mohl zacit hned protestovat :D Este, ze thalie ma vice bozstev uplne jinych od tech "normalnich".
Já jsem atheista, ale Sandra vyznává milostrdnou paní Juanu a ne Alaha, raději trochu civilněji....
Promin, nejsem vtom nijak znalej, verim ve Futuramu...spis mi priso podivny ze normlani ma byt pouze krestan :D