Page 1 of 1

Rybářský prut

Posted: 16:55 19. Jul 2008
by Freddy
Nevím jestli už tady někdo náhodu "nevřískal" kvůli rybářskému prutu ,ale rybářský prut je hůl a jakožto velkou zbraň ji nemůžou používat půůlčííci a jiní malíí náárodové ,což je jasná diskriminace a omezení jejich práv a svobod. :wink:

Re: Rybářský prut

Posted: 10:36 20. Jul 2008
by kucik
Pokud vite o nejakem modelu zbrane, ktery by pasoval na pulciky a vypadal aspon trochu jako prut, muze se to pro ne doplnit.

Re: Rybářský prut

Posted: 11:55 20. Jul 2008
by Kiri
Uz se to resilo, a nekdo dokonce tvrdil, ze esxistuje model, ktery vapada presne jako prut, ale vysumelo to ...

Re: Rybářský prut

Posted: 12:02 20. Jul 2008
by Daanri
Model existuje, ale to by ho musel niekto implementovat do hakov Thalie.

Tu je odkaz na cely system rybarenia aj prave s tym rybarskym prutom.

http://nwvault.ign.com/View.php?view=Pr ... ail&id=150

Re: Rybářský prut

Posted: 15:03 20. Jul 2008
by nomis_b
jj stezoval si Franta Potucek na nerovnopravnost hobitu.. na to si vzpominam :mrgreen:

Bylo mi receno, kdyz si to najdes a zaridis, tak to tam dame :D ale jestli to je i zmena haku, tak to bude mozna problem, ne?

Re: Rybářský prut

Posted: 09:08 21. Jul 2008
by Freddy
Hmm na tomhle obrázku: http://nwvault.ign.com/fms/Image.php?id=34503 se vzadu vlevo krčí něco co vypadá jako půlčík s prutem :P

Re: Rybářský prut

Posted: 09:27 21. Jul 2008
by nomis_b
Freddy wrote:Hmm na tomhle obrázku: http://nwvault.ign.com/fms/Image.php?id=34503 se vzadu vlevo krčí něco co vypadá jako půlčík s prutem :P
No ted se proveruje kompatibilita stareho cepu, noveho cepu a vydanym novym patchem. Pote se muzem mrknout, jak je to kompatibilni s novymi rybarskymi pruty. Ale vsechno jedno po druhem :mrgreen:

Re: Rybářský prut

Posted: 10:00 21. Jul 2008
by Freddy
Ou kéj! Ale děkuji Všem zůčastněným za případný budoucí pokrok :) :wink: