Page 1 of 1

Karathsti stražní

Posted: 08:25 21. Jul 2008
by orcbutcher
Na karathském kolbišti mají strážní staré zbroje... nevím jestli je to záměr nebo ne ale prostě je to tak :)

Re: Karathsti stražní

Posted: 11:51 21. Jul 2008
by Žorž
Záměr to není, opomněli jsme je tam. ;) Vím to, změním, až se mi lokace dostane do ruky...zatím to můžete brát, že jde o muzejní kousky pro potěchu oka diváků. Z nostalgie na staré dobré časy před drowím útokem doufají, že ty doby klidu a míru přivolají starým stejnokrojem.

Re: Karathsti stražní

Posted: 12:36 21. Jul 2008
by DenGrasse
Takzvaná Kolbištní hlídka je v rozpočtu armády vždy až na posledním místě :mrgreen:

Re: Karathsti stražní

Posted: 13:09 21. Jul 2008
by Daanri
S novym patchom sa bude kolbiste menit asi uplne, momentalne tam totiz nie je priestor na rytierske suboje na konoch s drevcami, co by mal novy patch umoznit. :wink: