Page 1 of 1
Karathsti stražní
Posted: 08:25 21. Jul 2008
by orcbutcher
Na karathském kolbišti mají strážní staré zbroje... nevím jestli je to záměr nebo ne ale prostě je to tak

Re: Karathsti stražní
Posted: 11:51 21. Jul 2008
by Žorž
Záměr to není, opomněli jsme je tam.

Vím to, změním, až se mi lokace dostane do ruky...zatím to můžete brát, že jde o muzejní kousky pro potěchu oka diváků. Z nostalgie na staré dobré časy před drowím útokem doufají, že ty doby klidu a míru přivolají starým stejnokrojem.
Re: Karathsti stražní
Posted: 12:36 21. Jul 2008
by DenGrasse
Takzvaná Kolbištní hlídka je v rozpočtu armády vždy až na posledním místě

Re: Karathsti stražní
Posted: 13:09 21. Jul 2008
by Daanri
S novym patchom sa bude kolbiste menit asi uplne, momentalne tam totiz nie je priestor na rytierske suboje na konoch s drevcami, co by mal novy patch umoznit.
