Page 1 of 1

Oprava zbraní

Posted: 11:28 27. Jul 2008
by igor
chtěl jsem se zeptat jestli by nešlo o něco snížit cenu opravy zbraně. Koupil jsem si nový rukavice a hrál sem s nima cca den a něco, z čehož většinou mam časový xp nebo donášim balíky. Takže moc nebojuju a za opravu chtěj teď 6500, což mi přijde trochu moc. Nebo jak funguje to opotřebení? Nepočítá se třeba i když bojuje někdo v partě?

Re: Oprava zbraní

Posted: 14:35 27. Jul 2008
by monstera
igor wrote:chtěl jsem se zeptat jestli by nešlo o něco snížit cenu opravy zbraně. Koupil jsem si nový rukavice a hrál sem s nima cca den a něco, z čehož většinou mam časový xp nebo donášim balíky. Takže moc nebojuju a za opravu chtěj teď 6500, což mi přijde trochu moc. Nebo jak funguje to opotřebení? Nepočítá se třeba i když bojuje někdo v partě?
nenosti je na rukách, když nejsou potřeba - při časových expech . Dát si je na spodní lištu a před bojem obléknout

Re: Oprava zbraní

Posted: 17:58 27. Jul 2008
by kucik
monstera wrote: nenosti je na rukách, když nejsou potřeba - při časových expech . Dát si je na spodní lištu a před bojem obléknout
Rukavice se opotrebovavaj jen kdyz s nima bojujes (tzn. ze ne pri boji se zbrani). Ta cena je dost vysoka, zalezi kolik staly samotny rukavice.
Mozna ti je prodali uz rozedrany. :wink:

Re: Oprava zbraní

Posted: 13:10 29. Jul 2008
by igor
Tak včera sem nechal rukavice opravit za 8000zl, dneska sem vybouchal 7 lokací a za opravu chtějí zase 2100zl. Třetina toho co mam za kůže a loot padne na opravu, zdá se mi to moc i když jsou ty rukavice trochu lepší. Podrobnosti písnu Kucíkovi.

Re: Oprava zbraní

Posted: 20:56 29. Jul 2008
by Daanri
No pokial viem tak cim lepsia vec, tak tym by jej opotrebovanie malo trvat dlhsie. Idu vobec tie rukavice opravit? Bo ak sa dobre pamatam tak tam bola naka chyba, ze dost casto sa nedali opravit vobec.

Re: Oprava zbraní

Posted: 21:50 29. Jul 2008
by igor
Rukavice jdou opravovat jen průběžně, jakmile klesne bonus tak už nejdou.