Page 1 of 1
Devast & Drogova zavislost
Posted: 17:00 28. Jul 2008
by Lord_Berserk
Takze prvni otazka zni:
Jak funguje devast - dam ranu a pokud jednou kritikou bestie neskape...hazi si na vydrz ???

Dalsi vec devast v sekacku - po zabiti NPC se aktivuje sekacek a po kazdym kritickym sekacku je pokus o devastujici kritiku ??
Dalsi vec je drogova zavislost... videl sem u kneze lektvar na odstraneni - takze existujou drogy na kterejch se da bejt zavislej ? jak se to projevuje by me docela zajimalo ?

Re: Devast & Drogova zavislost
Posted: 17:11 28. Jul 2008
by Morendred
Lord_Berserk wrote:Takze prvni otazka zni:
Jak funguje devast - dam ranu a pokud jednou kritikou bestie neskape...hazi si na vydrz ???

Dalsi vec devast v sekacku - po zabiti NPC se aktivuje sekacek a po kazdym kritickym sekacku je pokus o devastujici kritiku ??
1. jo, pokud ji kritickym utokem nezabijes hazi si na vydrz
2. sekacek budes mit jen v tom pripade pokud by si zabil priseru jen normalnima dmg.
(v praxi to vecinou vypada tak ze zabijes prvni a na sekacek plus devast dalsi a tim koncis)
Re: Devast & Drogova zavislost
Posted: 17:54 28. Jul 2008
by Lord_Berserk
Este jedna vec k tomu Devastu... na cem je zavisly TO ???
Re: Devast & Drogova zavislost
Posted: 19:09 28. Jul 2008
by igor
TO = 10 + 1/2 lvlu + síla
Re: Devast & Drogova zavislost
Posted: 00:13 29. Jul 2008
by kucik
Zavislost je u drog z craftu. Sila zavislosti jakou zpusobujou se lisi podle drogy a podle levelu alchymisty - lepsi alchymista zvladne cistsi drogu zpusobujici mensi zavislost.
Projevy abstaku delal melvik, ale pokud vim, tak je to v zasade neprijemne, chaoticke chovani postavy.
Re: Devast & Drogova zavislost
Posted: 07:54 30. Jul 2008
by Aznar
igor wrote:TO = 10 + 1/2 lvlu + síla
predpokladam, ze jde o bonus sily, jinak by si na zachranu asi nehodil nikdo
a bere se bonus v zakladu a nebo zvyseny predmety, kouzly, lektvary apod.?
Re: Devast & Drogova zavislost
Posted: 09:23 30. Jul 2008
by pepa48
Aznar wrote:igor wrote:TO = 10 + 1/2 lvlu + síla
bere se bonus v zakladu a nebo zvyseny predmety, kouzly, lektvary apod.?
myslim že se bere momentální bonus za sílu.. takže pokud máš předměty na sílu, vypiješ lektvar apod., tak by se měla past zvyšovat