Hostince
Posted: 10:10 30. Jul 2008
Tak jsme včera byli s bráchou na plnohodnotné lovecké výpravě, po dlouhé době to bylo fajn něco jen tak kuchnout a pak když jsme šli prodat opečené maso zjistili jsme, že v Ivory v hostinci není stolek, ale hostinský má v dialogu možnost přes stolek prodávat, pokud mě pamět neklame tak ani v Karathě není, v Doubkově je. Přidání stolku ulehčí práci s vyhazováním na zem věcí, které mu nechci prodat tak tedy navrhuji do každé hospůdky prodejní stolek. T.