Page 1 of 1
Gorgo Velká hlava
Posted: 12:37 04. Aug 2008
by igor
Jeskyně zlobrů, kápo Gorgo Velká hlava zůstane po smrti ležet a nezmizí, nejde z něj nic stahnout ani z něj nic nevypadne a mam dojem že za něj nedostanu ani xp.
Re: Gorgo Velká hlava
Posted: 12:37 04. Aug 2008
by Rejty
Do nej vlezlo nejaky DM a nevyskocilo ven pred smrti.
Re: Gorgo Velká hlava
Posted: 13:38 04. Aug 2008
by Žorž
To odpovídá, jak říká Rejty. Občas se jeden vžije do hrozivého a nezdolného náčelníka...a než se rozkouká, už ho všichni ušťouráte těma 4 a více útokama za kolo.

To se pak někdy těžko stíhá vyskočit za živa.
P.S: Jinak já to nebyl, kdybyste hledali viníka. Když už se mi to přihodí, tak alespoň rozdám bonusa XP.
Re: Gorgo Velká hlava
Posted: 13:42 04. Aug 2008
by igor
Dostal facku a lehnul

Re: Gorgo Velká hlava
Posted: 17:00 04. Aug 2008
by Calime
Ano to já..... kdo by čekal, že k němu přijdeš a sejmeš ho na jeden úder

.
Chjo, ty postavy jsou tak silné. Měli bysme monstra značně posilnit

Re: Gorgo Velká hlava
Posted: 17:03 04. Aug 2008
by Žorž
Už se těším, jak o to zajímavější budou hrátky s lovci pokladů v Prahvozdu...

Re: Gorgo Velká hlava
Posted: 17:13 04. Aug 2008
by Rejty
Az nekdo strci prdel do novyho prahvozdu, tak budeme muset posilit postavy.

Re: Gorgo Velká hlava
Posted: 17:39 04. Aug 2008
by igor
Calime wrote:Ano to já..... kdo by čekal, že k němu přijdeš a sejmeš ho na jeden úder

.
Chjo, ty postavy jsou tak silné. Měli bysme monstra značně posilnit

Kdo by čekal že jako prvního sejmu kouzlícího mága

Byla to rozkmitaná dlaň

Re: Gorgo Velká hlava
Posted: 21:37 04. Aug 2008
by Freddy
Tohle mně rozesmálo

naskočila mně u toho animace z prastarého Mortal Kombatu z roku "92" po zničení dvou protivníků se ozvala sugestivně namluvená hláška "Double Kill!!"

,
zvuk otvírající se kasy a "naskočení" zdvojnásobeného počtu bodů
.... nebo to bylo v jiné akční mlátičce už nevím
