Page 1 of 1

Gorgo Velká hlava

Posted: 12:37 04. Aug 2008
by igor
Jeskyně zlobrů, kápo Gorgo Velká hlava zůstane po smrti ležet a nezmizí, nejde z něj nic stahnout ani z něj nic nevypadne a mam dojem že za něj nedostanu ani xp.

Re: Gorgo Velká hlava

Posted: 12:37 04. Aug 2008
by Rejty
Do nej vlezlo nejaky DM a nevyskocilo ven pred smrti.

Re: Gorgo Velká hlava

Posted: 13:38 04. Aug 2008
by Žorž
To odpovídá, jak říká Rejty. Občas se jeden vžije do hrozivého a nezdolného náčelníka...a než se rozkouká, už ho všichni ušťouráte těma 4 a více útokama za kolo. :D To se pak někdy těžko stíhá vyskočit za živa.

P.S: Jinak já to nebyl, kdybyste hledali viníka. Když už se mi to přihodí, tak alespoň rozdám bonusa XP.

Re: Gorgo Velká hlava

Posted: 13:42 04. Aug 2008
by igor
Dostal facku a lehnul :D

Re: Gorgo Velká hlava

Posted: 17:00 04. Aug 2008
by Calime
Ano to já..... kdo by čekal, že k němu přijdeš a sejmeš ho na jeden úder 8).

Chjo, ty postavy jsou tak silné. Měli bysme monstra značně posilnit :lol:

Re: Gorgo Velká hlava

Posted: 17:03 04. Aug 2008
by Žorž
Už se těším, jak o to zajímavější budou hrátky s lovci pokladů v Prahvozdu...:)

Re: Gorgo Velká hlava

Posted: 17:13 04. Aug 2008
by Rejty
Az nekdo strci prdel do novyho prahvozdu, tak budeme muset posilit postavy. :mrgreen:

Re: Gorgo Velká hlava

Posted: 17:39 04. Aug 2008
by igor
Calime wrote:Ano to já..... kdo by čekal, že k němu přijdeš a sejmeš ho na jeden úder 8).

Chjo, ty postavy jsou tak silné. Měli bysme monstra značně posilnit :lol:
Kdo by čekal že jako prvního sejmu kouzlícího mága :D Byla to rozkmitaná dlaň ;)

Re: Gorgo Velká hlava

Posted: 21:37 04. Aug 2008
by Freddy
Tohle mně rozesmálo :D naskočila mně u toho animace z prastarého Mortal Kombatu z roku "92" po zničení dvou protivníků se ozvala sugestivně namluvená hláška "Double Kill!!" :lol: ,
zvuk otvírající se kasy a "naskočení" zdvojnásobeného počtu bodů :wink:


.... nebo to bylo v jiné akční mlátičce už nevím :P


:mrgreen: