Page 1 of 1
Hide
Posted: 12:42 04. Aug 2008
by igor
mam dotaz, když se skryju a pak znova obejvim (otevřu truhlu atd.) tak dostanu postih -50 ke skrejvání. Funguje to tak, že si hodim třeba 15 a se skillem 15 mam celkově 30, pak dostanu postih -50, takže mam na těch 10s skrývání -20 a potom to skočí zpět na skrývání 30?
Nebo mi zůstane těch -20 dokud se zas znova neschovam?
Re: Hide
Posted: 12:47 04. Aug 2008
by jaara
Tezko rict, jak to v NWN funguje. Rekl bych, ze se bere aktualni hodnota, tzn. ze po 10s ti to samo vyskoci na 30. Otestuj to nekde na skretech a rekni jak jsi dopadnul.
Re: Hide
Posted: 12:53 04. Aug 2008
by kucik
Tak když to vezmu logicky:
Jakmile jsou dvě postavy na dohled, pokud je některá skrytá, hodí se na spot. Tudíž bych předpokládal, že se vezme DC aktuální v té které chvíli. Za pohybu se totiž postavě některé skilly mění, někde dostává bonusy, někde postihy. Aby si systém pamatoval rank ve chvíli nahození hidu by bylo neskutečně nepraktický.
Re: Hide
Posted: 15:36 04. Aug 2008
by Morendred
Me by zajimalo pri jakych prilezitostech si postava nebo NPC haze na vsimavost a naslouchani. Jestli je to za casovou jednotku nebo pokud se napriklad pohnu. A jeste jeden dotaz, bere se v uvahu kam dany model kouka? Tedy jestli mam bonus pokud stojim za zady nebo je to jedno.
Re: Hide
Posted: 15:45 04. Aug 2008
by jaara
Je to za casovou jednotku.
Nevim presne - mozna jednou za tah. Pri aktivovanem hledani je to asi jednou za kolo.
Natoceni avatara se v uvahu nebere.
Re: Hide
Posted: 10:32 05. Aug 2008
by DenGrasse
Určitě se vyhodnocuje, jestli máš daný objekt ve výhledu nebo ne. Elfové mají hledání zapnuté pořád, takže asi i hledají častěji. Patrně se hledání aktivuje při aktivaci hledacího módu a pak za časovou jednotku, ale jak dlouhou nevím.
Re: Hide
Posted: 10:34 05. Aug 2008
by kucik
V módu hledání(elfové mají stále) je to jednou za kolo. Jinak jen ve chvíli, kdy se postava dostane na dohled.