Page 1 of 1
Dveře - prodavač mul - Ivorské farmy
Posted: 12:44 04. Aug 2008
by igor
V noci když se tam vleze, tak se dveře zamnkou a nejdou zevnitř otevřít - musí se buď čekat do rána nebo počkat na DM.
Re: Dveře - prodavač mul - Ivorské farmy
Posted: 12:47 04. Aug 2008
by kucik
Nejsou tam nějaký starý scripty?
Re: Dveře - prodavač mul - Ivorské farmy
Posted: 15:49 04. Aug 2008
by Morendred
Tohle pokud vim se tu halasilo uz davno a zadna zmena.
Re: Dveře - prodavač mul - Ivorské farmy
Posted: 15:51 04. Aug 2008
by jaara
zevnitr je nastaveny skript, ktery tam nema byt
Re: Dveře - prodavač mul - Ivorské farmy
Posted: 10:45 05. Aug 2008
by DenGrasse
stejný problém má radnice v karathě. vlezu dovnitř, padne noc, chci jít ve - šup, jsem uvězněn za dveřmi zevnitř, nemůřu tam ani zpět. naposledy pomohl relog, napotřetí mně to hodilo před dveře ven.
Re: Dveře - runová hrobka na hřbitově v Ivory
Posted: 13:26 20. Nov 2008
by monstera
Dveře se otevřou, ale projít nejde !