Page 1 of 1
Postih magické -3
Posted: 15:56 05. Aug 2008
by brib
Nevím proč, ale pořád mám u postavy postih na útok i zranění magické -3??!
Re: Postih magické -3
Posted: 16:00 05. Aug 2008
by kucik
Já taky nevím proč a upřímně řečeno se to z tohodle popisu ani nedozvím. Nevíš proč mi špatně táhne motor v autě?
Zkus se trochu rozepsat. Třeba co máš vlastně za postavu?
Re: Postih magické -3
Posted: 16:04 05. Aug 2008
by brib
Aha, promin.
Je to Elf, bard, 1. úroveň s vrbovým lukem.
A prostě mám u charakteruu stále napsáno -3 Magické zranění, ať už přepnu na jakoukoliv zbraň.
Re: Postih magické -3
Posted: 16:06 05. Aug 2008
by kucik
Nějaká subrasa? Máš dostatečnou sílu na danou zbraň? Nepíše ti to do logu nějakou hlášku, když přehazuješ zbraň?
Re: Postih magické -3
Posted: 16:07 05. Aug 2008
by brib
bez subrasy, silu mam 8, ale luk si do ruky vezmu
zadnou hlasku to nepise
Re: Postih magické -3
Posted: 16:12 05. Aug 2008
by kucik
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =100&t=864
Code: Select all
Název |Váha |Dvojruční|Feat |DMG |Síla
dlouhý luk 3 ano Smrtící 1k8 11
Pokud to je dlouhý luk, tak jsem přesvědčenej, že ti to něco vypisuje.
Re: Postih magické -3
Posted: 16:15 05. Aug 2008
by brib
Sílu mám 8 a vrbový dlouhý luk si do ruky bez problémů vezmu. Žádná hláška.
Re: Postih magické -3
Posted: 16:20 05. Aug 2008
by brib
Kdyz to tak ctu - proc se nezapocitavaji bonusy? To mi prijde jako blbost.
A kdyz mam silu 8, tak mi do luku dava postih -1 na zraneni, proc jeste omezovat minimalni hodnotou?
Re: Postih magické -3
Posted: 16:22 05. Aug 2008
by kucik
Ano, vezmeš, ale budeš mít postih -4 k útoku a ke zranění. Jsem přesvědčenej, že ta hláška se ti do logu vypíše. Bude v tom samém okně, kde máš hody, útoky a podobné věci.
Re: Postih magické -3
Posted: 16:27 05. Aug 2008
by brib
Nic se mi nevypisuje. Navic mi postih zustane, i kdyz si ten luk sundam a vezmu treba nuz. Nebo i beze zbrane.
Re: Postih magické -3
Posted: 16:41 05. Aug 2008
by brib
No nic, udelam si novou postavu, abych ty naroky splnoval. Ale nejaka chyba tam je. Mozna neco s restartem, predtim jsem si toho nevsim.