Page 1 of 2
patch 1.69
Posted: 18:07 05. Aug 2008
by nomis_b
Ehm mam dotaz, a mozna nekdo bude myt stejny:
Pri zmene na novej patch se mi tam, kde byly puvodni popisky v cesitne cestina uchovala, ale tam, kde sem cestinu predtim nemel (tzn nove povolani + nove skilly ) tak tam mam uplne prazdne policka.
Vi nekdo jak to odstranit?? Stacila by mi tam nacpat naglictina , ale ten installer cestiny co sem mel, tak ten nedovede pochopit, ze veci uz sou trosku jinak a hlasi mi nejake errory.
Dokazal uz to nekdo nejak vyresit??
Re: patch 1.69
Posted: 18:20 05. Aug 2008
by Žorž
Mám obdobný problém....zkrátka jsem byl příliš natěšený, neodinstaloval jsem češtinu a pak vidím...že nic nevidím!

Vypadalo to úpkně totožně jako u Tebe, Daanri mi poradil, abych stáhnul z tohoto odkazu novou od nadšenců z SOHka:
http://www.neverwinter.cz/forum2/index. ... topic=9070
No jo, ALE...nejdřív musíme odinstalovat tu první, alespoň stále mi to chybovalo...na to jsem konečně obelhal systém tím, že jsem si stáhnul staronovou zde:
http://adam.pohadkovychlum.cz/cestiny To by se pak mělo chovat bez obtíží, půjde nainstalovat a poté odinstalovat.
Pomocí ní se mi tedy finálně zadařilo odinstalovat tu zlobící češtinu....tak jsem se podíval do toolu v angličtině, jestli mi vůbec funguje patch...a hle, názvy se zjevily!

Jenomže mi s tím nějak nejde pracovat, stejně jako když tam bylo holé místo...takže vidím, ale nic z toho nemám! Přes tento zádrhel se pokusím přehoupnout později, už jsem se s tím natrápil zatraceně dost.
Pak reinstaluji češtinu + přidám tu novou z Daanriho odkazu a hle, bude vše šlapat jak pouliční dáma! Určitě...musí....počítám s tím....*zuřivost obratně zakrývá*
Re: patch 1.69
Posted: 22:09 05. Aug 2008
by Daanri
No tak ja vam popisem moj postup, ktory u mna funguje.
Nainstalovat patch, nahodit tu cestinu pre patch od shadowa zo SOZ a pak dohodit CEP. Vytvorit novej modul a nastavit haky a vsetko frci bez problemov.
Re: patch 1.69
Posted: 09:18 06. Aug 2008
by DenGrasse
nomis_b wrote:...
No základ byl češtinu předtím odinstalovat.... já to udělal a už jsem jí znovu nadával, pač je to zbytečný.
Re: patch 1.69
Posted: 09:28 06. Aug 2008
by darmonlor
DenGrasse wrote:nomis_b wrote:...
No základ byl češtinu předtím odinstalovat.... já to udělal a už jsem jí znovu nadával, pač je to zbytečný.
Jo, stačí fonty. Používáním češtiny zabíjíte štěňátka, vy bestie!
(snad to na ty plyšáky zabere..)
Re: patch 1.69
Posted: 09:46 06. Aug 2008
by Žorž
No jo nó...ale když člověk se tak těšil, že ji odinstalovat zapomněl....a tak se mu to celý rozhodilo a podělalo. Jdu to zase prozkoumat, co se za noc na mých NWN souborech zázračně změnilo.
Re: patch 1.69
Posted: 09:47 06. Aug 2008
by nomis_b
no ja sem si chtel nechat i tu anglicitinu, ale je problem v tom, ze jdete po lese a potkate vedle sebe :
brown bear a černý medvěd ,
je to proste dost pomichane a divne, tak sem se prekecal k cestine. Ale taky je problem v tom, ze cestinu sem kdysi nainstaloval do NWN a od te doby ho vzdy jen vypalim na DVD kdyz formatuju a pak zkopiruju zpatky. Instalacku nekde mam.. ale trva to jak bes a jednou se pri instalaci sekl kompl a uzasna platinum edice nesla reinstalovat, preinstalovat, nainstalovat ani odinstalovat a musel sem kvuli tomu formatovat znova.. to cloveka odradi to zkouset znova instalovat.. (zvlast kdyz je to na 5ti CD a clovek pripadajici si jak jukebox u toho stravi tak 2hodky)
Tak ted nevim, jeslti si to radsi nemam nechat bez tech nazvu, nez dokoncim nejake ty dulezite ukoly a pristi tyden bych zkusil ten napad s tou instalaci/deinstalaci cestiny..
Re: patch 1.69
Posted: 09:58 06. Aug 2008
by Shifter
Sice mimo češtinu a patch, ale zeptám se....
Jak přidám do toolsetu ten CEPmodul, kterej se až do teď používal k předělání zbroje? Jsem se chtěl podívat na nové věci, ale modul tam nemám. Doufám, že je jiná možnost, než stahování jiného CEP instalátoru, můj net chytil FUP
Re: patch 1.69
Posted: 10:23 06. Aug 2008
by kucik
Shifter wrote:Sice mimo češtinu a patch, ale zeptám se....
Jak přidám do toolsetu ten CEPmodul, kterej se až do teď používal k předělání zbroje? Jsem se chtěl podívat na nové věci, ale modul tam nemám. Doufám, že je jiná možnost, než stahování jiného CEP instalátoru, můj net chytil FUP
Module properties -> custom content.
Re: patch 1.69
Posted: 11:50 06. Aug 2008
by Žorž
Tak jsem se přes potíže snad nějak přehoupl....odinstaloval, nainstaloval , odinstaloval a znovu nainstaloval jsem starou češtinu a konečně jsem vytvořil nový modulek, abych se mohl pokochat. Vám povím, že s parádními jezdeckými kláními pod královskými praporci nesmíme otálet, chci vidět turnajové koně v praxi.

A architektonické prvky jako oblouky a balkóny mě taky potěšily, působěj pěkně autenticky středověce. Ovšem bonusů není mnoho, ale jsou dost hezký na to, abychom je dokázali hodnotně využít.
Sice mi to porád nějak nebere tu Shadowowu češtinu, ale s tím se smířím...alespoň pro začátek dokážu poznat, co je nové, páč to má anglickej název.

Zdá se, že teď to bude v pořádku.
Jenom ještě všobecná otázka, aby obludný neználek něco zas nepokonil: Když teď budu chtít dělat v toolsetu např. rozhovory nebo předměty, mohu stále používat ten starej WB modul, dokud se nemodernizuje na ten s dvoujedničkovým CEPEM? Bude to server brát? Anebo bych si měl vytvořit radši úplně novej, co bych pro to potřeboval, aby fzungoval, jak má? Jen ho založit?

Re: patch 1.69
Posted: 12:00 06. Aug 2008
by Shifter
No mě ta čestina fachá a fachá i ten tool (thx Kúčo), takže si asi brzy pošlu úpravu zbroje Žorži

Jen zatim dumám nad tim, jestli jsem nahrál dobře všechny haky, páč u úpravy zbraní (aspoň teda obouručák) mám podezřele málo možností a rozhodně tam neni můj oblíbenej vzhled.
Taky mohli ten patch načasovat trochu lépe, s palachem beru už tak strašně málo featů a stejně tak skillpointů, bych si vzal jízdu na koni už dávno, teď kdyz si jí vezmu tak budu mít základní životně důležité featy až na epic lvl a to je s mojim stylem hraní tak za půl roku
edit: koně vypadaj slušně
edit2: plánujete dát v dohledné době do stájí i jezdecké koně? Chtěl jsem v brzké době koně zakoupit, ale takhle bych raději počkal....
Re: patch 1.69
Posted: 12:31 06. Aug 2008
by kucik
@Žorž:
Novej WB modul už je venku.
Re: patch 1.69
Posted: 12:39 06. Aug 2008
by Žorž
Normálně v downloadu, z odkazu pro začínající WB? Viz:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=19&t=447 Tak díky.
Re: patch 1.69
Posted: 12:52 06. Aug 2008
by Skipp
Ja som si na novej verzii nic nove nevsimol,iba skill jazda na koni cc!
ale cestina mi ide v pohode ,zatial je vsetko alright az na to ze mam pocit ze sa nic nezmenilo

Re: patch 1.69
Posted: 13:32 06. Aug 2008
by Daanri
Noveho je tam toho dost, ale vela veci pribudne na server postupne.
