Page 1 of 1
nestabilni hra
Posted: 18:29 05. Aug 2008
by Sveneld
hra me hrozne pada - pred patchem a upgradem vse slo v pohode - vypadky byli minimalni
ted me hra pada skoro porad - nekdy jen lognu a hra hned spadne - casto to dela kdyz prejdu do lokace, parkrat to spadlo v ivory (narocnejsi lokace ?) - jednou se me to seklo kdyz se lokace loadovala - nechal sem to asi 20minut a pak sem to radsi shodil sam
poridil sem si ten program daschund integrator ale ani ten nejak vyrazne nepomaha (pokud ho mam dobre nastavenej...)
jinak hrac polunikes52 a postavy: hakim al fadlan a septimus
rady velice vytany
Re: nestabilni hra
Posted: 18:31 05. Aug 2008
by Sveneld
jo a obcas vidim bily nevybarveny ptaky (cervenacek,kos)
Re: nestabilni hra
Posted: 18:49 05. Aug 2008
by Sveneld
jeste jeden poznatek - kdyz lognu - tak obcas zablbnou frakce - cokl v ivory je chvily "cervenej" pak zmodra - to samy se em stalo s myší v lese
Re: nestabilni hra
Posted: 19:16 05. Aug 2008
by Pajule
to je dobrý mě se to zas furt nechce doinstalovat(cep) hhh takže taky nevim envim
Re: nestabilni hra
Posted: 20:15 05. Aug 2008
by Rejty
Stahni si rucni intalaci.
Re: nestabilni hra
Posted: 22:09 05. Aug 2008
by Sveneld
mozna blbej dotaz.. rucni instalace je i toto:
http://nwn.bioware.com/support/patch.html hned ten prvni 1,69 diamond wersion a pro me win .. ?
nechci to nejak zbytecne navic podelat...
Re: nestabilni hra
Posted: 00:40 06. Aug 2008
by Sveneld
tak jo stahnul sem si to z toho linku z bioware - preinstaloval a furt to pada...
Re: nestabilni hra
Posted: 08:59 06. Aug 2008
by DenGrasse
Sveneld wrote:jo a obcas vidim bily nevybarveny ptaky (cervenacek,kos)
to sou vypadlý textury (nestíhá spojení nebo grafika), obvykle pomůže relog...
Re: nestabilni hra
Posted: 09:01 06. Aug 2008
by DenGrasse
mam na noťasu druhou instalaci, úplně stejnou. při použití patche mi to napíše: nemůžeš použít update s touto verzí hry...

taky nevímc o s tím.
Re: nestabilni hra
Posted: 10:30 06. Aug 2008
by kucik
Nic si z toho nedělejte. Já jsem nainstaloval patch, při každym spustění to hodí SegFault a šmitec.
Re: nestabilni hra
Posted: 11:16 06. Aug 2008
by jaara
Heh, jsem to docela i šťastný člověk, že mi to hned všechno jde napoprvé?

Re: nestabilni hra
Posted: 13:31 06. Aug 2008
by DenGrasse
jaara wrote:Heh, jsem to docela i šťastný člověk, že mi to hned všechno jde napoprvé?

... všichni byli raněni kameny do zad, jenom já do hlavy. Eeehm.. jsem vedoucí

Re: nestabilni hra
Posted: 20:54 06. Aug 2008
by Pajule
ten patch mi naštval tedka vůbec nemůžu na DH sem s tim patchem měla chvíli počkat holt
Re: nestabilni hra
Posted: 16:38 07. Aug 2008
by Lord_Berserk
Pajule wrote:ten patch mi naštval tedka vůbec nemůžu na DH sem s tim patchem měla chvíli počkat holt
DH je zavostalej
