Lodní doprava
Posted: 07:25 07. Aug 2008
Včera se mi stala jedna zvláštní věc, pokusím se ji co nejlépe popsat.
V 17:00 (doufám, že si to pamatuji dobře) Thalijského času měla odplout loď z Karathy do Alwarielu, na palubě jsme stáli dva cca 2 hodinky před odjezdem a vedli nezávaznou konverzaci, lístky zakoupeny, v 17:00 se ozvala výzva k nalodění, spoluhráče to z lodi odebralo, já zůstal v přístavu, dal jsem tomu čas a vyčkal ještě pár minut, pak jsem požádal o pomoc přes DM kanál. Naštěstí se potuloval Thalijskými výšinami Matlafousek, který mi pomohl dostat se na loď, obtíž se ale objevila znovu při vysedání, zase mě musel Matlafousek vyhodit na břeh. žádné debug info se neobjevilo. Další cesty lodí včerejší den byli bez obtíží.
Postava: Boindil (12 lvl)
Realný čas: mezi 17 - 18 hodinou reál (kulový si pamatuji)
Tímto díky Matlafouskovi za pomoc a hezké popovídání a za komára "terminátora".
Jo ogaři na vědomost sa dáva, že u špičatéch uší v leséku je to vážně vo kejhák, vobři só proti jejich komárům šprýmaři ha hračka pro naše děcka. Tákže než vlezete do teho jejich leséku, sežeňte si místního průvodcu ha nebo sa smiřte s Nordom bo ho ašivá berzo navštívíte u nebeskéch kovadlin. Ha vostatní pokladokopové jabysmet. Boindil
V 17:00 (doufám, že si to pamatuji dobře) Thalijského času měla odplout loď z Karathy do Alwarielu, na palubě jsme stáli dva cca 2 hodinky před odjezdem a vedli nezávaznou konverzaci, lístky zakoupeny, v 17:00 se ozvala výzva k nalodění, spoluhráče to z lodi odebralo, já zůstal v přístavu, dal jsem tomu čas a vyčkal ještě pár minut, pak jsem požádal o pomoc přes DM kanál. Naštěstí se potuloval Thalijskými výšinami Matlafousek, který mi pomohl dostat se na loď, obtíž se ale objevila znovu při vysedání, zase mě musel Matlafousek vyhodit na břeh. žádné debug info se neobjevilo. Další cesty lodí včerejší den byli bez obtíží.
Postava: Boindil (12 lvl)
Realný čas: mezi 17 - 18 hodinou reál (kulový si pamatuji)
Tímto díky Matlafouskovi za pomoc a hezké popovídání a za komára "terminátora".
Jo ogaři na vědomost sa dáva, že u špičatéch uší v leséku je to vážně vo kejhák, vobři só proti jejich komárům šprýmaři ha hračka pro naše děcka. Tákže než vlezete do teho jejich leséku, sežeňte si místního průvodcu ha nebo sa smiřte s Nordom bo ho ašivá berzo navštívíte u nebeskéch kovadlin. Ha vostatní pokladokopové jabysmet. Boindil