Page 1 of 1

Lodní doprava

Posted: 07:25 07. Aug 2008
by Theogil I
Včera se mi stala jedna zvláštní věc, pokusím se ji co nejlépe popsat.

V 17:00 (doufám, že si to pamatuji dobře) Thalijského času měla odplout loď z Karathy do Alwarielu, na palubě jsme stáli dva cca 2 hodinky před odjezdem a vedli nezávaznou konverzaci, lístky zakoupeny, v 17:00 se ozvala výzva k nalodění, spoluhráče to z lodi odebralo, já zůstal v přístavu, dal jsem tomu čas a vyčkal ještě pár minut, pak jsem požádal o pomoc přes DM kanál. Naštěstí se potuloval Thalijskými výšinami Matlafousek, který mi pomohl dostat se na loď, obtíž se ale objevila znovu při vysedání, zase mě musel Matlafousek vyhodit na břeh. žádné debug info se neobjevilo. Další cesty lodí včerejší den byli bez obtíží.

Postava: Boindil (12 lvl)
Realný čas: mezi 17 - 18 hodinou reál (kulový si pamatuji)

Tímto díky Matlafouskovi za pomoc a hezké popovídání a za komára "terminátora".

Jo ogaři na vědomost sa dáva, že u špičatéch uší v leséku je to vážně vo kejhák, vobři só proti jejich komárům šprýmaři ha hračka pro naše děcka. Tákže než vlezete do teho jejich leséku, sežeňte si místního průvodcu ha nebo sa smiřte s Nordom bo ho ašivá berzo navštívíte u nebeskéch kovadlin. Ha vostatní pokladokopové jabysmet. Boindil

Re: Lodní doprava

Posted: 08:21 07. Aug 2008
by Aznar
tohle vypada na klasickou chybu, ze si byl moc daleko od stezne a uz te to na lod proste nenabralo

Re: Lodní doprava

Posted: 08:23 07. Aug 2008
by Theogil I
Aznar wrote:tohle vypada na klasickou chybu, ze si byl moc daleko od stezne a uz te to na lod proste nenabralo
EE stáli jsme oba pod stěžňem hned vedle kapitána v modrém.

Re: Lodní doprava

Posted: 10:34 07. Aug 2008
by kucik
Divný. A lístky jste měli asi oba spravný, co? Ještě mě napadá, že jsou prohozený ty místa odjezdu.

Re: Lodní doprava

Posted: 10:46 07. Aug 2008
by Theogil I
kucik wrote:Divný. A lístky jste měli asi oba spravný, co? Ještě mě napadá, že jsou prohozený ty místa odjezdu.
Jak říkám čudo judo, ale vzhledem k tomu že tomu rotumím jak koza petrželi nedovolím si ani spekulovat.

Re: Lodní doprava

Posted: 16:50 07. Aug 2008
by steel_martin
V Cheel del Wlalths - přístav v Podtemnu nabízí kapitán přepravu do Východních tunelů za 180 zl, ale lístek dává zadarmo :)

Re: Lodní doprava

Posted: 16:52 07. Aug 2008
by Rejty
A funguje uz aspon ta lod? Prej nefungovala.

Re: Lodní doprava

Posted: 17:26 07. Aug 2008
by steel_martin
Tak nefunguje. Navíc při použítí lístku to vypíše do system logu "Takova lod nejede".