úvodní lokace, neodebrání default NWN věcí
Posted: 12:54 07. Aug 2008
U nové postavy Ael'kacha N'Abarn mi zezačátku nebyly odebrány defaultní NWN věci a nedostal jsem počáteční sumu peněz.
Abych s tím nemusel obtěžovat DM, vyřeším to přeházením výbavy (a zahozením NWN přebytku) od jiné nově založené postavy kterou jsem nechal u strážce modulu protože měla špatné jméno (N'abarn, fuj, dám si facku)…
EDIT: Předměty vyhozeny.
Abych s tím nemusel obtěžovat DM, vyřeším to přeházením výbavy (a zahozením NWN přebytku) od jiné nově založené postavy kterou jsem nechal u strážce modulu protože měla špatné jméno (N'abarn, fuj, dám si facku)…
EDIT: Předměty vyhozeny.