Page 1 of 1

úvodní lokace, neodebrání default NWN věcí

Posted: 12:54 07. Aug 2008
by darmonlor
U nové postavy Ael'kacha N'Abarn mi zezačátku nebyly odebrány defaultní NWN věci a nedostal jsem počáteční sumu peněz.

Abych s tím nemusel obtěžovat DM, vyřeším to přeházením výbavy (a zahozením NWN přebytku) od jiné nově založené postavy kterou jsem nechal u strážce modulu protože měla špatné jméno (N'abarn, fuj, dám si facku)…

EDIT: Předměty vyhozeny.