Page 1 of 3
Nemocný zvířata
Posted: 13:32 07. Aug 2008
by igor
Všimnul jste si někdo nějakýho nemocnýho zvířete *vypada nemocne* ? Já žádný nepotkal, tak nevim jestli je to nastavený na málo % nebo je někde chyba.
Re: Nemocný zvířata
Posted: 07:57 08. Aug 2008
by Awadar
Moc jsem se po tom nedíval, ale rozhodně sem žádný nepotkal.
Re: Nemocný zvířata
Posted: 08:51 08. Aug 2008
by Pajule
bohužel s Jullii se uvízla na lodi..a ve hře tedka nějak moc extrémě nejsem...
Re: Nemocný zvířata
Posted: 09:42 08. Aug 2008
by igor
Já už viděl nemocnou slepici, vlka a jezevce

Re: Nemocný zvířata
Posted: 12:48 08. Aug 2008
by Pajule
a dá se enmocná slepice sežrat??Jako kdybyhc jí zabila zabijou mi za to občani?
Re: Nemocný zvířata
Posted: 13:01 08. Aug 2008
by Daanri
ne, ale budes taky nemocna a pak te sezere niekto inej...holt taky je zivot

Re: Nemocný zvířata
Posted: 16:36 08. Aug 2008
by Pajule
muhahah an těch kostích by si asi nikdo moc nepochutnal
Re: Nemocný zvířata
Posted: 10:31 11. Aug 2008
by DenGrasse
slepice a jestřáb, farmy a východní stezka. chudinky, zrovna je neviděl žádnej druid... ale stejně, druid léčící slepice, u toho bych chtěl někdy bejt

Re: Nemocný zvířata
Posted: 10:36 11. Aug 2008
by igor
DenGrasse wrote:slepice a jestřáb, farmy a východní stezka. chudinky, zrovna je neviděl žádnej druid... ale stejně, druid léčící slepice, u toho bych chtěl někdy bejt

No von asi ani žádnej druid nehraje, takže to nemá kdo vozkoušet.
Re: Nemocný zvířata
Posted: 10:40 11. Aug 2008
by nomis_b
vsak brzo mnoha lidem skonci leto a budou nahnani do skolnich lavic a od vybuchnuti hlavy je ochrani jedine spravne odreagovani u Thalie

Re: Nemocný zvířata
Posted: 10:44 11. Aug 2008
by Žorž
Napsrostou souhlasím...ale jenom kdybys nepoužil slovo
brzo, Nomisi...
Edit: Jednou...jednou je hezký výraz, takový krásně neurčitý, dodává dojem, že čas je mnohem fluidnější. Ve smyslu: "Jednou vše skončí. Ale kdy? To neni moje starost"
Re: Nemocný zvířata
Posted: 11:41 11. Aug 2008
by Pivo
Potkal jsem už mraky nemocných zvířat.Nejsem druid můžu jim pomoct jediným možných způsobem
Jinak je to nápad výborný a moc se mi libí. *tleská*
Re: Nemocný zvířata
Posted: 12:26 11. Aug 2008
by kucik
Jj. Aspoň si můžou i plyšáci odůvodnit, proč zabíjej tohle zvíře. Prostě je nemocný a je lepší ho humálně (čtvrthodinový soubojem, vysílením a vykrvácením z třiceti bodných ran) utratit.
Re: Nemocný zvířata
Posted: 13:38 08. Sep 2008
by Skipp
No ja ich stretávam pomerne často a snažím sa ich zakaždým vyliečiť...ale niektorým zvieratma nepomaha napriklad kuzlo vyleč lehka zraneni (napiše že bylo vylečeno 0 životu) Tam bude zapotreby asi kúzlo odstraň chorobu hm? no a občas zafunguje aj lekárnička...
Celé je to bezva nápad jasnačka, len často krát sa stane že na zviera použijem kúzlo či lekárničku a bez výsledku pretože až potom zisťujem že je treba použiť kúzlo odstraň chorobu, ktoré práve ,jak naschval, nemám zapamatané.
Re: Nemocný zvířata
Posted: 16:48 08. Sep 2008
by monstera
Skipp wrote:že je treba použiť kúzlo odstraň chorobu, ktoré práve ,jak naschval, nemám zapamatané.
ne, ani odstraň chorobu nepomáhá - léčit zvířata asi může jen druid, klerik se snaží marně. Poslat na jatka, nebo utratit |!