Page 1 of 1
Počasie
Posted: 20:46 07. Aug 2008
by fuxxo
neviem ci by to slo nejak spravit, ze ked niekde prsi, tak aby neprsalo len v jednej lokacii a aspon v oblasti 10x10 lokacii (alebo viac).
lebo je to take... nijake ked napr. na namesti v Karathe prsi a prejdete k severnej brane a tam nic.
hmm....?
co vy nato?
Re: Počasie
Posted: 20:53 07. Aug 2008
by steel_martin
To by se muselo podle mě dost krutě naskriptovat
Re: Počasie
Posted: 20:56 07. Aug 2008
by photter
na vaultu na to nějaký systémy sou ale nevim, nakolik použitelný
Re: Počasie
Posted: 21:21 07. Aug 2008
by kucik
Jde, ale aktualne mi to neprijde jako to nejakutnejsi.
Re: Počasie
Posted: 21:23 07. Aug 2008
by Rejty
Mne to prijde zbytecna prace, je to spousta prenastavovani po celym modulu.
Re: Počasie
Posted: 21:49 07. Aug 2008
by Daanri
Mne by se to urcite libilo, ale myslim, ze teraz su dolezitejsie veci na poradi, mozno by nebolo zle to zapisat niekam do poradovnika???

Re: Počasie
Posted: 23:56 07. Aug 2008
by Skipp
Daanri wrote:Mne by se to urcite libilo, ale myslim, ze teraz su dolezitejsie veci na poradi, mozno by nebolo zle to zapisat niekam do poradovnika???

Hmm,tu je nejaky poradovnik?

Tak tam nezabudnite zapisat aj tie napady s rozsirenim hudby v hre

Re: Počasie
Posted: 09:41 08. Aug 2008
by Žorž
První bod do pořadníku: Založit pořadník.

Re: Počasie
Posted: 10:25 08. Aug 2008
by nomis_b
poradnik:
1bod : zalozit poradnik : splneno
2bod: opatchovat server : splneno
3bod: craft: usilovne se pracuje
dalsi body jsou bezpredmetne
Takze 2/3 to neni spatny, ne ??

Re: Počasie
Posted: 11:00 08. Aug 2008
by kucik
A kde máš ten pořadník?
Re: Počasie
Posted: 11:06 08. Aug 2008
by Žorž
Právě v tom příspěvku, co Nomis psal.

Re: Počasie
Posted: 11:09 08. Aug 2008
by kucik
Jo, hlavně když všichni budou vědět, kde je a neztratí se jako těch sedm předchozích.
Re: Počasie
Posted: 11:21 08. Aug 2008
by nomis_b
no ja to bral jako srandu.. jinak mam svuj vlastni poradnik v mem ukolnicku kdyby opravdu nekdo , kdo k tomu ma opravneni, mel zajem se mrknout cim se prave zajimam

Re: Počasie
Posted: 10:30 10. Aug 2008
by fuxxo
no ved ja nevravim ze jeto nejak akutne len ma to tak napadlo tak som to sem dal
urcite budem radsej ked bude skorej craft.... a ostatne dvolezitejsie veci...
ale ak by sa to niekedy podarilo, myslim ze to bude potom zaujimave...
hmmm?
takze dalsi bod poradovnika je craft....

to uz sa tesim ked sa to rozbehne...
dik za vyjadrenie.