Page 1 of 1

Počasie

Posted: 20:46 07. Aug 2008
by fuxxo
neviem ci by to slo nejak spravit, ze ked niekde prsi, tak aby neprsalo len v jednej lokacii a aspon v oblasti 10x10 lokacii (alebo viac).
lebo je to take... nijake ked napr. na namesti v Karathe prsi a prejdete k severnej brane a tam nic.
hmm....?
co vy nato?

Re: Počasie

Posted: 20:53 07. Aug 2008
by steel_martin
To by se muselo podle mě dost krutě naskriptovat

Re: Počasie

Posted: 20:56 07. Aug 2008
by photter
na vaultu na to nějaký systémy sou ale nevim, nakolik použitelný

Re: Počasie

Posted: 21:21 07. Aug 2008
by kucik
Jde, ale aktualne mi to neprijde jako to nejakutnejsi.

Re: Počasie

Posted: 21:23 07. Aug 2008
by Rejty
Mne to prijde zbytecna prace, je to spousta prenastavovani po celym modulu.

Re: Počasie

Posted: 21:49 07. Aug 2008
by Daanri
Mne by se to urcite libilo, ale myslim, ze teraz su dolezitejsie veci na poradi, mozno by nebolo zle to zapisat niekam do poradovnika??? :wink:

Re: Počasie

Posted: 23:56 07. Aug 2008
by Skipp
Daanri wrote:Mne by se to urcite libilo, ale myslim, ze teraz su dolezitejsie veci na poradi, mozno by nebolo zle to zapisat niekam do poradovnika??? :wink:

Hmm,tu je nejaky poradovnik? :idea: Tak tam nezabudnite zapisat aj tie napady s rozsirenim hudby v hre :wink:

Re: Počasie

Posted: 09:41 08. Aug 2008
by Žorž
První bod do pořadníku: Založit pořadník. :)

Re: Počasie

Posted: 10:25 08. Aug 2008
by nomis_b
poradnik:
1bod : zalozit poradnik : splneno
2bod: opatchovat server : splneno
3bod: craft: usilovne se pracuje
dalsi body jsou bezpredmetne :wink:


Takze 2/3 to neni spatny, ne ?? :D

Re: Počasie

Posted: 11:00 08. Aug 2008
by kucik
A kde máš ten pořadník?

Re: Počasie

Posted: 11:06 08. Aug 2008
by Žorž
Právě v tom příspěvku, co Nomis psal. ;)

Re: Počasie

Posted: 11:09 08. Aug 2008
by kucik
Jo, hlavně když všichni budou vědět, kde je a neztratí se jako těch sedm předchozích.

Re: Počasie

Posted: 11:21 08. Aug 2008
by nomis_b
no ja to bral jako srandu.. jinak mam svuj vlastni poradnik v mem ukolnicku kdyby opravdu nekdo , kdo k tomu ma opravneni, mel zajem se mrknout cim se prave zajimam :mrgreen:

Re: Počasie

Posted: 10:30 10. Aug 2008
by fuxxo
no ved ja nevravim ze jeto nejak akutne len ma to tak napadlo tak som to sem dal :D
urcite budem radsej ked bude skorej craft.... a ostatne dvolezitejsie veci...
ale ak by sa to niekedy podarilo, myslim ze to bude potom zaujimave...
hmmm? :)
takze dalsi bod poradovnika je craft.... :D to uz sa tesim ked sa to rozbehne...
dik za vyjadrenie.