Page 1 of 1

povolani

Posted: 12:42 10. Aug 2008
by Aznar
uz se to tu jednou resilo, ale asi je treba to pripomenout znova :?
chtel bych fakt vsechny hrace durazne upozornit, ze povolavat nestvury v lokacich, kde je vysoky pohyb hracu neni moc dobry...
vyvolat mantikoru (nebo co to bylo, vypadalo to jak mantikora, ale navic to melo srazeni) na ceste kousek od ivory je uzasny napad, zvlast kdyz se pak nepovede ovladnout a nekdo na ni nahodou narazi :x
tohle mily setkani skoncilo smrti nekolika domobrancu (ktery nejsou zrovna zadny orezavatka a jen tak neco je nesunda) v ivory a nakonec i jedny postavy :evil:

Re: povolani

Posted: 13:06 10. Aug 2008
by Freddy
1 Sfinga = 1 zemědělec + 3 krávy + 3 Domobranci + Šermína .


:|

Re: povolani

Posted: 13:46 10. Aug 2008
by darmonlor
Freddy wrote:1 Sfinga = 1 zemědělec + 3 krávy + 3 Domobranci + Šermína .


:|
aneb, 8:0 pro podtemno.

Re: povolani

Posted: 14:03 10. Aug 2008
by Aznar
darmonlor wrote: aneb, 8:0 pro podtemno.
8:1, terner tu mrchu zabil :wink:

ok, pokud to byla cilena akce, tak se to da aspon trochu omluvit...
jenom bych byl opatrny s tim, jestli to delat nekde pobliz civilizace, prece jenom utok na vesnici (byť neprimy), by nemel probehnout bez dohledu DM

Re: povolani

Posted: 14:38 10. Aug 2008
by Freddy
darmonlor wrote:
Freddy wrote:1 Sfinga = 1 zemědělec + 3 krávy + 3 Domobranci + Šermína .


:|
aneb, 8:0 pro podtemno.

Už se těším až budu na vyšších level chodit do Podtemna pokládat Smrtící Elektriku na dveře.
(Samozřejmě RP zabaleno). Bude to ta príma zábava.


:?

Re: povolani

Posted: 14:44 10. Aug 2008
by Krata
Hele.. podtemno to třeba taky nemuselo bejt, že tam máte mágy co si nedávaj pozor nesvádějte na skvěle organizované a mocné podtemno :)

Re: povolani

Posted: 14:50 10. Aug 2008
by Aznar
Krata wrote:Hele.. podtemno to třeba taky nemuselo bejt, že tam máte mágy co si nedávaj pozor nesvádějte na skvěle organizované a mocné podtemno :)
ja netvrdim, ze to bylo podtemno, jenom to tak vyplynulo z vyjadreni hrace podtemna :wink:
taky sem tenhle post zakladal z duvodu, ktery naznacujes ty, az nasledne kdyz se ozval darmonlor se zacalo resit, ze to mohl byt umysl a ne jenom nahodne neovladnuti povolaneho

edit: a pokud to nebyl umysl, tak potom nechapu proc sem darmonlor vubec neco psal, kdyz by to bylo dost OT

Re: povolani

Posted: 17:11 10. Aug 2008
by darmonlor
Aznar wrote:
Alespoň co já vím, cílená akce to nebyla. Omlouvám se za OT, ale pobavilo mě jak si tam vystačíte sami (byla to parafráze na jeden známý cikánský vtip)

Jinak k tématu - tohle je vždycky nepříjemná věc a i na EQ se to řešilo mnohokrát. Tvorové takové síly by se měli vyvolávat výhradně přímo na místě určení, daleko od města (pokud to není obsahem zákoníku, bylo by dobré to po této zkušenosti zařadit a třeba i někdy při příštím porušení uspořádat Q na nalezení a obět... Err... potrestání viníka.)

Re: povolani

Posted: 17:22 10. Aug 2008
by Aznar
darmonlor wrote:Alespoň co já vím, cílená akce to nebyla.
ja taky hned od zacatku vychazel z toho, ze to byla neci nesikovnost, akorat tvuj prispevek to posunul trochu nekam jinam :wink:

kazdopadne by se aspon ten kdo to udelal (a nemam ani podezreni, tak nikoho neobvinuju ) mel zamyslet a priste povolavat v mene frekventovanych lokacich, ted to skoncilo uplne zbytecnou smrti postavy :?

Re: povolani

Posted: 12:18 11. Aug 2008
by DenGrasse
Aznar wrote:8:1, terner tu mrchu zabil
pokud chápu Darmovu ideu, tak 9:0 pro Podtemno :mrgreen:

Re: povolani

Posted: 12:36 11. Aug 2008
by darmonlor
DenGrasse wrote:
Aznar wrote:8:1, terner tu mrchu zabil
pokud chápu Darmovu ideu, tak 9:0 pro Podtemno :mrgreen:
Nee, mrcha byla vyvolaná, tudíž ve skutečnosti nezemřela. Škoda, ale i tak je to slušné skóre.