Page 1 of 1
druzina
Posted: 16:44 10. Aug 2008
by Aznar
Neda se nejak nastavit, aby mi zas vyskakovalo novy onko pri pozvani do druziny? Se mi to povedlo nejak vypnout a ted kdyz chci pozvani prijmout, musim to udelat pres seznam hracu

Re: druzina
Posted: 21:23 10. Aug 2008
by kucik
Uprav si to v nwnplayer.ini
Re: druzina
Posted: 21:27 10. Aug 2008
by Aznar
DisablePartyInvitePopup=1
predpokladam ze to bude tohle, ale nejsem zas tak pocitacove zdatnej, abych vedel jak to upravit
dat tam 0 misto 1? nebo co? jenom tipuju

Re: druzina
Posted: 21:31 10. Aug 2008
by nomis_b
taky to nevim, ale z 1 na 0 je nejlogictejsi krok

Re: druzina
Posted: 21:36 10. Aug 2008
by kucik
Aznar wrote:DisablePartyInvitePopup=1
predpokladam ze to bude tohle, ale nejsem zas tak pocitacove zdatnej, abych vedel jak to upravit
dat tam 0 misto 1? nebo co? jenom tipuju

jop
Neni nad poctivy konfiguraky.
Re: druzina
Posted: 21:37 10. Aug 2008
by Aznar
jo, sem dobrej, trefil sem to na prvni pokus
uz to jde, diky za pomoc
