Page 1 of 3
Koňe
Posted: 16:57 10. Aug 2008
by Morendred
Po par testech jsme zjistily nejake problemy u vzhledu zbrani a zbroji na koni.
1. U starych i novych koni se nezobrazuje zadny plast. (zobrazuje se pozue pokud je primo soucasti zbroje)
2. U starych koni se nezobrazuji nove vzhledy zbroji. (nove znamena pridane patchem, mozna CEPem 2.1)
3. U novych koni se nezobrazuje zadny stit.
Re: Koňe
Posted: 21:23 10. Aug 2008
by kucik
To jsi zkousel ve svym modulu? Asi jo, predpokladam.
Starych koni si nevsimej, ty se zrusej.
Nove kone ted prochazim (dost me zklamaly nefunkci animace u vetsiny z nich).
Stity se v leve ruce zobrazuji jen pri jousting nasednuti na koni. Pri normalnim ma v leve ruce oteze.
Re: Koňe
Posted: 23:59 10. Aug 2008
by Morendred
No po pravde to zkouselo DM ve hre ja na to jenom koukal.

Re: Koňe
Posted: 09:48 11. Aug 2008
by kucik
Aha. Mno nový koně jsou trošku zklamáním, jednak bych čekal, že bude víc použitelných modelů a druhak mě docela děsí, jak vypadají na koních malé rasy. Snad to nějaká ta sada haků srovná...uvidíme.
Re: Koňe
Posted: 09:51 11. Aug 2008
by Shifter
Naštěstí nejsem žádné nedochúdče

Mě se koně celkem zamlouvaj, ale musím souhlasit, že modelů je žalostně málo a žádnej z nich nesedí k řádovejm barvám
To je ale celkem malichernej problém
Re: Koňe
Posted: 10:37 11. Aug 2008
by Žorž
No právě...jsou to fešáci, ale na co to je Rytířům Úsvitu, když noví koně maj leda fialovo-hnědo-špinavé přehozy.
Jinak ty koně jsem zkoušel za asistence Morendreda a Pivase ve hře, když se jim nezobrazila nově vykovaná zbroj na starém vraníkovi. A ten štít - všiml jsem si, že pajdulák (human rider) třímá otěže, to vypadalo pěkně...ale ne zrovna když má v invu štít. Ten by měl mít na ruce navlečený za všech okolností...bláznovství vydat se v plném trysku do houfu nebo proti turnajovém soku, když si nekryje bok.
No, tak se bude příště i do bitvy jezdit na turnajovejch, co naplat, pokud to fachá alespoň u nich. Anebo si budeme hrát na mongolské válečníky a u běžných jezdeckých leda tak střílet z hřebu koňského lukem.
Re: Koňe
Posted: 11:00 11. Aug 2008
by kucik
Žorž wrote:...
Eeeh. Jsem tě moc nepochopil. Tam jsou prostě dvě možnosti posezu. Jedna s rukou na otěžích a jedna s volnou rukou pro štít.
Re: Koňe
Posted: 12:16 11. Aug 2008
by Shifter
Cože? teda já to zkoušel jen v toolu a nevšiml jsem si jiného příkazu než v radialmenu a to nasednutí a hromadné nasednutí, což moc nchápu, jedině by to byl rozkaz pro velitele skupiny, vypadalo by to dobře na přehlídkách, kdyby všichni nasedali a sesedali naraz....
Každopádně ať tak či tak, pořád mi držel chlapík oťeže. Spíš mě mrzí, že nepřidali do hry dřevce, nebo jsem si aspoň nevšimnul, ale možná by to nešlo moc dobře řešit.
Re: Koňe
Posted: 12:19 11. Aug 2008
by kucik
Tohle jsem teda ještě nezkoušel. Zatim jsem jen zkoušel kombinovat vzhledy v toolu. Trochu se bojim, jak to vlastně bude fungovat.
Re: Koňe
Posted: 12:50 11. Aug 2008
by Daanri
Drevce su k dispozicii ale este nie su v hre v predaji, ale v palete by sa mali nachadzat.

Re: Koňe
Posted: 12:57 13. Aug 2008
by Morendred
Neni to sice chyba, ale tyka se to koni.
Kdyz se budou predelavat, nebylo by mozne pridat jim inventar? Byli by neco jako mula treba s nizsi nosnosti. Po nasednuti nemusi byt do inventre pristup.
Pripada mi to realisticke. Kun neni jenom dopravni prostredek, ale i nakladni. Vecinou se na neho odkladalo vse co neni nezbytne mit primo po ruce (jidlo, deka, nahradni obleceni, atd.)
Re: Koňe
Posted: 13:04 13. Aug 2008
by nomis_b
vypada to hezky, ale me se to nezamlouva. Kdyz uz jedes na koni, tak ten kun nebozak taha tebe, takze jestli mas neco u sebe, tak to stejne ten nebozak uz z tebou taha.. a ono tahat dve plny platovky da zabrat a ty by si mu jest chtel pritizit.. proste kun je na jezdeni a mula na vozeni nakladu.
Re: Koňe
Posted: 13:16 13. Aug 2008
by Morendred
To co pises dava smysl, jenze je take rozdil jestli kun veze bojonika v plne platovce a kdovi co jeste, ktery (priznejme si to) s nosnosti nema problemy. Nebo zlodeje v hadrech, ktery nema nosnos na to aby unesl i tu zbroj.

Navic kun je docela draha hracka a inventar s nosnosti treba 100 liber neni zase tolik.
Re: Koňe
Posted: 13:20 13. Aug 2008
by Hacanus
Rozhodne souhlasim s Isabel, sedlove brasny na koni nejsou prece nic neobvykleho.
Re: Koňe
Posted: 13:28 13. Aug 2008
by kucik
Uvažuju o tom, v případě že by si postava ke koni dokoupila bagáž. Nebylo by to ale perzistentní, takže by na koni nešlo nechávat věci přes restart.
Každopádně to má svý pro a proti a můj názor neni rozhodující.