Page 1 of 1

D.E.Z - dynamické efekty zbraní

Posted: 19:17 10. Aug 2008
by Skipp
Jak som si už skorej stihol všimnúť, naše zbrane ,zbranky,zbraničky nám po update zostali akesi hanblivé a nechcú sa ukázať na zádach.
A neviem prečo si mykám..možno si nemykám,možno je nás viac s podobným problémom

Re: D.E.Z - dynamické efekty zbraní

Posted: 21:12 10. Aug 2008
by kucik
Jop, nejak nefungujou. Nevim, asi je presmahnul nejakej hak.

Re: D.E.Z - dynamické efekty zbraní

Posted: 23:52 17. Aug 2008
by Skipp
Jupííí :) už fungujou
Dokonca sa mi zobrazili ako duchovi v podsvetí...no fakt! :)
Ja do podsvetia zavítam trocha častejšie než je zdravé ale čo už...od minula si tam pravidelne nosím aj zbrane 8)