D.E.Z - dynamické efekty zbraní
Posted: 19:17 10. Aug 2008
Jak som si už skorej stihol všimnúť, naše zbrane ,zbranky,zbraničky nám po update zostali akesi hanblivé a nechcú sa ukázať na zádach.
A neviem prečo si mykám..možno si nemykám,možno je nás viac s podobným problémom
A neviem prečo si mykám..možno si nemykám,možno je nás viac s podobným problémom