Page 1 of 1
NWN menu
Posted: 12:13 11. Aug 2008
by Neithan1
Zdravim, s marvinom sme naviedli kamosa na NWN, ale po instalacii sa mu bohuzial nezobrazuje menu pri spusteni hry, namiesto toho tam ma len cierne pozadie a NWN rukavicu (kurzor).. neviete niekto co by sa stym dalo robit ?
Re: NWN menu
Posted: 12:21 11. Aug 2008
by kucik
Zkusit si pohrát s driverama grafiky.
Nebo trochu líp popsat, na čem vlastně hraje.
Re: NWN menu
Posted: 12:21 11. Aug 2008
by DenGrasse
velmi pravděpodobně ovladače... prolistuj fórum EQ, tam se tohle rozsáhle řešilo a je tam spousta rad...
Re: NWN menu
Posted: 12:36 11. Aug 2008
by Shifter
na 99% ovladače. Když jsem měl starší (ikdyž v poměru k nwn supermoderní) tak jsem měl jen černo a kurzor, řešil jsem to zběsilým klikáním po obrazovce, protože jakmile jsem se trefil na novou hru, tak se menu zobrazilo a všechno už šlo.
Re: NWN menu
Posted: 13:11 11. Aug 2008
by photter
problém osmičkový řady nvidia karet, použij driver 158.19
Re: NWN menu
Posted: 17:41 11. Aug 2008
by Neithan1
Vdaka za pomoc..