Page 1 of 1
restart - utery vecer
Posted: 00:33 13. Aug 2008
by nomis_b
No bylo nas na serveru jen par tusim :
Simon, raznar , Cha´kokh a jeden novacek a vsem se nam vratili veci tak na cca 3 hodiny pred odpojenim. (vzdy predtim to bylo tak cca 10min)
Me tech par (par = 2 kdybyste nevedeli

) tisic xpu nezabije, ale tusim ze Simon si stezoval, ze prisel o nejakej predmet.. tak jen at je to tady vse v jednom topicu .
Ale jinak se to mohlo stat i lidem, co se pak uz nepripojili.. vim ze pred tim vynucenym restartem nas tam bylo aspon 8. tak jen tak, at kdyz vite, ze vam neco zmizelo, tak at se neobracite jinde , nez sem.
Re: restart - utery vecer
Posted: 02:08 13. Aug 2008
by Pivo
nomis_b wrote:Me tech par (par = 2 kdybyste nevedeli

) tisic xpu nezabije, ale tusim ze
Simon si stezoval, ze prisel o nejakej predmet..
Klasika,helma opět fuk.To byla tedy koupě

Nechci tady brečet kolik set tisic mě to stálo.Mrzí mě jediná věc:Akce Simona a Merica vs mluvící kůn Jarmil,mula a kocour v botách po dlouhé době jsem měl slzy smíchu v očích..málem bych zapoměl na zajíce.

Re: restart - utery vecer
Posted: 06:57 13. Aug 2008
by Aznar
nomis_b wrote:...
tohle je problem asi kazdyho neocekavanyho restartu, nedavno kdyz jaara upravoval nejakou chybu a byl restart vecer, tak po nem byly jeste asi dalsi 4 neplanovany... kazdy z nich vratil postavu k casu toho prvniho planovanyho
Re: restart - utery vecer
Posted: 07:09 13. Aug 2008
by nomis_b
njn ale ono se to vetsinou vrati tak cca 10min zpatky.. tenhle se podle mne vratil tak o 3 hodiny zpatky.. to se mi jeste nestalo.
Re: restart - utery vecer
Posted: 09:20 13. Aug 2008
by Shifter
Pivo wrote:Klasika,helma opět fuk.To byla tedy koupě

Nechci tady brečet kolik set tisic mě to stálo.Mrzí mě jediná věc:Akce Simona a Merica vs mluvící kůn Jarmil,mula a kocour v botách po dlouhé době jsem měl slzy smíchu v očích..málem bych zapoměl na zajíce.

tj, ještě že ve hře nebyl žádnej DM, páč tentokrát se Maric opravdu nechoval jak by měl. Už mi hold asi chybí nějaká funny postava

Ale Kůň Jarmil, Jitka kráva a úchylnej kocour neměli chybu. Dávejte si pozor na kouzelnou jeskyni v Krynských horách, ústí totiž do světa pohádek
Jinak o ztracené xp mi tolik ani nejde...
EDIT NOMIS: pridano spravne
Pivo wrote: