Page 1 of 1

restart - utery vecer

Posted: 00:33 13. Aug 2008
by nomis_b
No bylo nas na serveru jen par tusim :
Simon, raznar , Cha´kokh a jeden novacek a vsem se nam vratili veci tak na cca 3 hodiny pred odpojenim. (vzdy predtim to bylo tak cca 10min)
Me tech par (par = 2 kdybyste nevedeli :D ) tisic xpu nezabije, ale tusim ze Simon si stezoval, ze prisel o nejakej predmet.. tak jen at je to tady vse v jednom topicu .
Ale jinak se to mohlo stat i lidem, co se pak uz nepripojili.. vim ze pred tim vynucenym restartem nas tam bylo aspon 8. tak jen tak, at kdyz vite, ze vam neco zmizelo, tak at se neobracite jinde , nez sem.

Re: restart - utery vecer

Posted: 02:08 13. Aug 2008
by Pivo
nomis_b wrote:Me tech par (par = 2 kdybyste nevedeli :D ) tisic xpu nezabije, ale tusim ze Simon si stezoval, ze prisel o nejakej predmet..
Klasika,helma opět fuk.To byla tedy koupě :lol: Nechci tady brečet kolik set tisic mě to stálo.Mrzí mě jediná věc:Akce Simona a Merica vs mluvící kůn Jarmil,mula a kocour v botách po dlouhé době jsem měl slzy smíchu v očích..málem bych zapoměl na zajíce. :D

Re: restart - utery vecer

Posted: 06:57 13. Aug 2008
by Aznar
nomis_b wrote:...
tohle je problem asi kazdyho neocekavanyho restartu, nedavno kdyz jaara upravoval nejakou chybu a byl restart vecer, tak po nem byly jeste asi dalsi 4 neplanovany... kazdy z nich vratil postavu k casu toho prvniho planovanyho

Re: restart - utery vecer

Posted: 07:09 13. Aug 2008
by nomis_b
njn ale ono se to vetsinou vrati tak cca 10min zpatky.. tenhle se podle mne vratil tak o 3 hodiny zpatky.. to se mi jeste nestalo.

Re: restart - utery vecer

Posted: 09:20 13. Aug 2008
by Shifter
Pivo wrote:Klasika,helma opět fuk.To byla tedy koupě :lol: Nechci tady brečet kolik set tisic mě to stálo.Mrzí mě jediná věc:Akce Simona a Merica vs mluvící kůn Jarmil,mula a kocour v botách po dlouhé době jsem měl slzy smíchu v očích..málem bych zapoměl na zajíce. :D
tj, ještě že ve hře nebyl žádnej DM, páč tentokrát se Maric opravdu nechoval jak by měl. Už mi hold asi chybí nějaká funny postava ;) Ale Kůň Jarmil, Jitka kráva a úchylnej kocour neměli chybu. Dávejte si pozor na kouzelnou jeskyni v Krynských horách, ústí totiž do světa pohádek ;)

Jinak o ztracené xp mi tolik ani nejde...

EDIT NOMIS: pridano spravne
Pivo wrote: