Page 1 of 2

zaasielky

Posted: 12:43 14. Aug 2008
by Skipp
Zasielky sú v pohode pracička,ale po nejakom čase si zrazu všímam že pri každom vyzdvihnutí nového balíka mi odpíše určitú čiastku zo zlatých...napíše že stratil tolko a tolko (raz 50zl, raz 120zl inokdey 90zl..atď)
To je nejaké novinka ktorú som si zas všimol ako posledný?Alebo o tom nikto nevie...

Re: zaasielky

Posted: 12:49 14. Aug 2008
by Theogil I
Skipp wrote:Zasielky sú v pohode pracička,ale po nejakom čase si zrazu všímam že pri každom vyzdvihnutí nového balíka mi odpíše určitú čiastku zo zlatých...napíše že stratil tolko a tolko (raz 50zl, raz 120zl inokdey 90zl..atď)
To je nejaké novinka ktorú som si zas všimol ako posledný?Alebo o tom nikto nevie...
Tak tak, ten který zásilku odesílá si vezme 10% z ceny zásilky jako zálohu, že to nezašantročíš. Druhým vylepšovákem je odmítnutí zásilky, stalo se mi to už 2x :lol: ,kdy ten jemuž máš zásilku donést ti řekne že si nic neobjednal a vyplatí ti právě těch 10%, jestli se nepletu. Takže pokud cestuješ po pevnině jsi na tom šulnul a pokud jsi jel lodí jsi těch pár zlatek za dopravu tratný :D ... prostě blbý den. Ještě jsem nevyzkoušel přijít pozdě a on by to ještě k tomu nechtěl ... co se stane pak?

Re: zaasielky

Posted: 13:04 14. Aug 2008
by Rejty
Vyzkousej. :mrgreen:

Re: zaasielky

Posted: 13:10 14. Aug 2008
by nomis_b
je to napsane v rozhovoru, kdyz ti ten balik predava.. obcas je hezke si to precist cele a ne to jen odkliknout, nez se nahlasi BUG :D

TO Theogil: Kdyby ti nekdo donesl balik: Hele nechcete tohle?? je to uz asi tyden prosly ale vubec jste si to neobjednal, co by si mu asi rekl ???

Re: zaasielky

Posted: 13:14 14. Aug 2008
by Skipp
nomis_b wrote:je to napsane v rozhovoru, kdyz ti ten balik predava.. obcas je hezke si to precist cele a ne to jen odkliknout, nez se nahlasi BUG :D

TO Theogil: Kdyby ti nekdo donesl balik: Hele nechcete tohle?? je to uz asi tyden prosly ale vubec jste si to neobjednal, co by si mu asi rekl ???

NEVADÍ :D

Re: zaasielky

Posted: 07:03 15. Aug 2008
by Theogil I
nomis_b wrote: TO Theogil: Kdyby ti nekdo donesl balik: Hele nechcete tohle?? je to uz asi tyden prosly ale vubec jste si to neobjednal, co by si mu asi rekl ???
Jestli se nezbláznil a vykopl bych ho ze dveří :lol: , ale jako pošťák bych si počkal na toho týpka co mi tu práci zadal a valchoval bych ho tak dlouho doku by mi nevrátil zálohu. :D

Re: zaasielky

Posted: 08:28 15. Aug 2008
by darmonlor
Theogil I wrote:Jestli se nezbláznil a vykopl bych ho ze dveří :lol: , ale jako pošťák bych si počkal na toho týpka co mi tu práci zadal a valchoval bych ho tak dlouho doku by mi nevrátil zálohu. :D
Což by pro Drowa, vzhledem k faktu žje jednou z dodavatelek je samotná arcikněžka, mohlo znamenat jen pomalou, bolestivou smrt na oltáři.
Jo, nemáme to lehký :D

Re: zaasielky

Posted: 10:10 15. Aug 2008
by DenGrasse
Nikdo to nemá lehký :wink: hostinskej v Krynskejch horách musí bejt taky pěkně tvrdej...

Re: zaasielky

Posted: 10:18 15. Aug 2008
by Theogil I
DenGrasse wrote:Nikdo to nemá lehký :wink: hostinskej v Krynskejch horách musí bejt taky pěkně tvrdej...
Tak tam jsem ještě nebyl, ale všechno je to prdinec proti nas.anejm terpasličím dvojčatům:
" Hutorím to ogare, naval prašulky co sem ti dal ha nebo budeš čtyry tédny cucat ke gáblíku kašu dutým stéblem ha na ajnclík si sebó budeš brat polštář lebo ťa bude tak bolet řiť, že sa neposadíš."
Tak takhle bych to asi viděl. :D

Re: zaasielky

Posted: 14:20 18. Aug 2008
by DenGrasse
Theogil I wrote:...
o chvíli později, na úpatí hor, dva trpaslíci s hvězdičkami kolem hlavy a nakopanými řitěmi, nadávajíce na zgurvený osud, se potácejí zpět.... zatímco hostinský, před odchodem na odpočinek válečník na 38 lvl., věší posbírané trofejní zbraně a zbroje nad krb :mrgreen:

Re: zaasielky

Posted: 20:44 07. Sep 2008
by Skipp
V Karathe v Ivory a v Dornovom utocisti sa neda u nikoho vyzdvyhnut zasielka na odoslanie
po kliknuti na "Nemate balik na odoslanie?" nasleduje len moznost na "hmm,tak treba priste"

Re: zaasielky

Posted: 23:35 07. Sep 2008
by Skipp
Ehm! Takze nic ,ani v Tartene a v Doubkove sa nedaju prijmat zasielky na odoslanie...
Co budem teraz robit??? :roll:
To bol moj Job, moj flek, ďe ja teraz zoženem peňáze,deti mi každé ráno plačú od hladu ,šak ma žena z domu vytoto..vyhodí...
*vypije na ex teplú vodu*
Pocuje ma niekto??? Tam...Vy tam hore!
*prstom prebodáva strop*

Re: zaasielky

Posted: 07:42 08. Sep 2008
by Aznar
nejak nechapu, jestli se tim snazis sdelit nejakou chybu (zadnou nevidim) nebo jenom places :wink:
mozna by bylo dobry cist i co ti NPC rikaji, nejenom odklikavat rozhovory... pred tou tvou moznosti "hmm,tak treba priste" ti ten dotycny rekne, ze pro tebe ted proste zadny balik nema... baliky nefungujou jako perpetuum mobile a neobnovujou se porad dokola, takze kdyz vezme balik nekdo pred tebou, tak pro tebe uz tam logicky zadnej neni

Re: zaasielky

Posted: 09:31 08. Sep 2008
by DenGrasse
Skipp wrote:...
aneb těžký je život poštovního druida :mrgreen:

EDIT: mně zásilky normálně nabízejí, občas se stane že žádná neni. nevidím žádný problém...

Re: zaasielky

Posted: 09:32 08. Sep 2008
by nomis_b
Presne. taky nevim na co si stezujes :wink:

Ze nemel balik?? Nekdy treba balik ma ale neda ti ho, protoze proste jednoduse nemas na zalohu.

Jinak o tom, ze by dorucovani balku zmizelo ze serveru nic nevim :shock: