Page 1 of 1

Sťažnosť pod názvom: Tak to už je v riti

Posted: 13:28 14. Aug 2008
by Skipp
češi žíkaji v pěkný brindě
Ja povedal by som svoj názor,ale už som zasa duchom inde...a teda v podsvetí ZAS!
Prvý krát to bolo za nejakú blbú cigánku ktorá neviem od kial nahabala tolko firebalow po kope.
Neskor sa zasa stretavam tentokrat s banditkou ktorá podobne na mna valí ohnive gule..a to boli veru gule za gulami...šak de sme.
Ok..už viem aká bude reakcia...mal som smolu, hmmm :evil: :roll: :| :( :cry: :x :arrow:
I feel like im goin down

Re: Sťažnosť pod názvom: Tak to už je v riti

Posted: 13:45 14. Aug 2008
by kucik
Nechápu stížnost.

Re: Sťažnosť pod názvom: Tak to už je v riti

Posted: 13:50 14. Aug 2008
by Skipp
kucik wrote:Nechápu stížnost.

To je v poriadku, to som totiž napísal tesne po tom ,čo mi behom dvoch dní odišla postava asi tretí krát do podsvetia, tak som ešte penil:)..takto - :evil: - a nemal som ako vypeniť tak som musel napísať, že je to v riti :P
Sťažovať som sa sťažoval na to ,že na banditov(na karathskej ceste) som bol zvyknutý že ich zotrem lavou zadnou bez akejkolvek pomoci...tak som sa nebál pristúpiť a zaútočiť..no a oni ma prekvapili. Boli ovela silnjší než tí banditi ,ktorých som doteraz stretával

Re: Sťažnosť pod názvom: Tak to už je v riti

Posted: 13:52 14. Aug 2008
by Rejty
Takze vzdy musi bejt vsude to samy?

Re: Sťažnosť pod názvom: Tak to už je v riti

Posted: 13:55 14. Aug 2008
by Pivo
Občas jsou tam ty těžký mrchy.Pokud zahlédnu klerika tam mizim pryč.Rád používá kouzlo paraliza.
Já jsem rád,že jsou ty skupiny rozdílný.

P.S. U cikání zařvalo už tolik lidí :P

Re: Sťažnosť pod názvom: Tak to už je v riti

Posted: 14:03 14. Aug 2008
by nomis_b
No dost to ted ovlivnili ty dynamicke boosty. Ja se ted dost pohybuju s lowlvl postavou a jestli vam da skret za 4, nebo za 6 , tak to je sakra rozdil.. ale sou za ne i ruzny xpy a tak.. no proste je to hezky promakany.
No ale kdyz to spojis s dynamickym spawnem.. tak to mas opravdu hodne rozdilne, co kdy kde a jak potkas.. proste muzes mit stesti a smulu.. proto je nejlepsi fakt byt vzdy opatrny.

Re: Sťažnosť pod názvom: Tak to už je v riti

Posted: 14:10 14. Aug 2008
by Pivo
Občas si nějaky vysoký lvl hodím invs a NPC obejde :twisted:
Doporučuji chodit západní bránou.Za bránou na západě je klid i několik lokací :wink:

Re: Sťažnosť pod názvom: Tak to už je v riti

Posted: 14:16 14. Aug 2008
by Rejty
Dik, asi uz na zapadni fronte nebude klid. :mrgreen:

Re: Sťažnosť pod názvom: Tak to už je v riti

Posted: 14:20 14. Aug 2008
by Pivo
Rejty wrote:Dik, asi uz na zapadni fronte nebude klid. :mrgreen:
Podle mě zbytečně prázdné lokace.Až k majáku se nic neděje.Vlastně tak nikdo nechodí pokud nejde z Karathy do majáku.Ideální místo pro romatickou procházku :P

Re: Sťažnosť pod názvom: Tak to už je v riti

Posted: 14:25 14. Aug 2008
by Rejty
Protoze je tam zatim jen cesta, ja chtel dodelat pobrezi s nejakou tou jeskyni a vrakama lodi, ale jeste sem se k tomu nedostal. :roll:

Re: Sťažnosť pod názvom: Tak to už je v riti

Posted: 14:33 14. Aug 2008
by Pivo
Rejty wrote:Protoze je tam zatim jen cesta, ja chtel dodelat pobrezi s nejakou tou jeskyni a vrakama lodi, ale jeste sem se k tomu nedostal. :roll:
Já rád pomůžu bohužel já a toolset nejsme přátelé.

Re: Sťažnosť pod názvom: Tak to už je v riti

Posted: 20:11 14. Aug 2008
by monstera
Rejty wrote:Dik, asi uz na zapadni fronte nebude klid. :mrgreen:
Remarque by vám asi nepoděkoval !

Re: Sťažnosť pod názvom: Tak to už je v riti

Posted: 10:14 15. Aug 2008
by DenGrasse
Pivo wrote:Občas si nějaky vysoký lvl hodím invs a NPC obejde :twisted:
taky jsem to dělal, ale nedávno jsem mezi bandity potkal neviditelnýho šmejda s TS. Fakt smůla, ten save na paralýzu mi nepadl o 1 a dalších asi pět kouzel jsem odlil jen tak. Na závěr mě zabil kouzlem, který se jmenuje Doom a vůbec jsem ho v pravidlech nenašel, bez jakýhokoli save. Co naděláš.

Re: Sťažnosť pod názvom: Tak to už je v riti

Posted: 10:30 15. Aug 2008
by Pivo
DenGrasse wrote:taky jsem to dělal, ale nedávno jsem mezi bandity potkal neviditelnýho šmejda s TS. Fakt smůla, ten save na paralýzu mi nepadl o 1 a dalších asi pět kouzel jsem odlil jen tak. Na závěr mě zabil kouzlem, který se jmenuje Doom a vůbec jsem ho v pravidlech nenašel, bez jakýhokoli save. Co naděláš.
Já to nedělám :D Vím jak je to nepříjemné pro malé lvl.ANO dám si neviditelnost,ale naběhnu mezi ně,najdu bud klerika nebo mága(většinou má přednostní právo smrti klerik kvůli paralize) a všechno to pozabíjím.Pro mě jako pro vojáka je to dokonce povinnost!Občas je vyzvu ať se vzdají...zatím se o to nepokusili ani jednou :P

Re: Sťažnosť pod názvom: Tak to už je v riti

Posted: 10:53 15. Aug 2008
by Theogil I
Tak tak, taky si počkám až si stoupnou pěkně k sobě, hodím jim na hlavy Nordovo (božské) kladivo a pak jim v klídku podřežu krky. Muhehe, já jsem tak zlej na zloduchy. Jen jednou tam byl nějakej vyztuženej kněz co to kladivo ustál, tak tam vážně nebylo na co čekat, neviditelnost, následně kvičet a zdrhat. :D