Page 1 of 1

Stack-ovani surovin

Posted: 22:43 15. Aug 2008
by Morendred
Po uprave hak souboru se mi nesmyslne nahromadily suroviny. Protoze se jedna zhruba o 5000 kousku surovin, tak me to celkem desi. (vsechny se shrnuly do jedineho balicku, z puvodnich zustal jeden kousek,
priklad: puvodne 5 balicku po 50 kusech se zmenilo na 1 balicek po 246 kusech a 4 balicky po 1 kuse) Pokud s nimi jakkoliv pohnu nejdou skladat na sebe.

Nove suroviny nejdou skladat na sebe.

Bylina Andelsky list se mi komplet premenila na hermanek zbylo mi pouze 5 balicku po 1 kuse tedy 5 kusu, ktere nejdou stacknout.

Pri uprave bych prosil o zmenu, minimalne pro zpracovane suroviny - ghouli jatra a peri plivnika (meli by se stackovat , alespon po 10 kusech).

Re: Stack-ovani surovin

Posted: 14:22 18. Aug 2008
by DenGrasse
to je pozoruhodne, mě žádné změny tohoto druhu nepostihly....

Re: Stack-ovani surovin

Posted: 14:45 18. Aug 2008
by kucik
Zkus si ten hak stáhnout znovu. Se stackováním tam byl problém, ale měl by být opraven.

Re: Stack-ovani surovin

Posted: 18:00 18. Aug 2008
by Morendred
Stahnul jsem si hak znova a uz je to v poradku. Dik.

Re: Stack-ovani surovin

Posted: 09:26 22. Aug 2008
by nomis_b
nejak mi blbne houba skretozluc. Nejde po zpracovani stackovat. Tzn po zpracovani 20ti hub mam preplnenej inventar :(