Page 1 of 1

Prodej Pastí

Posted: 14:54 17. Aug 2008
by Freddy
Rádo bych se zeptalo zda-li se v budoucnu budou nechat prodávat pasti (v plánovaném předělávání obchodů) momentálně se prodat nikde nedají , bylo by to skvělé kdyby to šlo i za nepříliš vysoké ceny .

Re: Prodej Pastí

Posted: 16:56 23. Oct 2008
by Sorrow
Ja myslel, ze pasti jdou normalne prodat na jednom miste.Teda jestli se to nezmenilo.

Re: Prodej Pastí

Posted: 17:04 23. Oct 2008
by cmon
pokud myslíš to co já tak tam prodat nejde nic (myslím lokaci kterou jsi nejspíš vytvořil)

Re: Prodej Pastí

Posted: 17:14 23. Oct 2008
by Sorrow
Nene, nemyslim sidlo zlodeju.
Pred tim nez sem se prestehoval z Londyna do Basileje slo prodavat kradene zbozi a pasti na jednom miste, urceneho jakoby pro cerny trh.
Aspon tomu tak bylo, ted fakt nevim ale zkusim to zjistit.

Re: Prodej Pastí

Posted: 22:29 23. Oct 2008
by Aznar
takovy misto uz asi neni, po wipu se to vzdycky resilo jedine pres DM