Page 1 of 1

Načítání lokace

Posted: 23:03 19. Aug 2008
by igor
Když se odlognu z *Tunel 11 (vlevo mapy) tak mě to po restartu hodí do *Tunel 8 (taky vlevo mapy)... divný :)